Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Черновецький похизувався власними казками для 4-річного сина

Розшукуваний прокуратурою екс-посадовець пише сентиментальні пости у Facebook.

Леонід Черновецький, якого шукає Генпрокуратура, розповів, як за кордоном вигадує казки і тішиться обіймами з "янголем із крильцями ромашки". Так колишній мер Києва називає свого наймолодшого сина Гавриїлу у присвяченій йому оді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нестримними почуттями батько поділився в соцмережі. Утікач тішиться, що в 67 років має 4-річного сина і той його дуже любить. Хоча й виховують малого няня і вихователі, а Черновецький лише розповідає казки на ніч, які сам і вигадує.

Повертатися в Україну, де йому закидають, зокрема, незаконне будівництво вертолітного майданчика для Януковича, колишній столичний голова не бажає.  За кордоном живуть і всі вісім онуків і двоє старших дітей Черновецького від першої дружини. Час до часу в соцмережі він викладає сімейні світлини – і з другою молодою дружиною, і з попередньою.  

ВідеоЧерновецький похизувався у соцмережі життям за кордоном

Утікач розповів, як тішиться, що у 67 років має 4-річного сина, і той його дуже любить. Хоча й виховують малого няня і вихователі, а сам Черновецький лише розповідає казки на ніч, які сам і вигадує. Повертатися в Україну, де йому закидають, зокрема, незаконне будівництво вертолітного майданчика для Януковича, колишній столичний мер не бажає.

Черновецький похизувався у соцмережі життям за кордоном

Залиште свій коментар

Вибір редакції