Черновецький розповів про дружину і коханку: я обов’язково розлучуся

За словами Черновецького, зараз більшість ЗМІ очорнюють дуже близьких і дорогих йому людей, тому він вважає своїм обов'язком, як чоловік, заступитися за ни

Мер Києва Леонід Черновецький розповів про свої відносини з Оленою Савчук про стосунки з дружиною Аліною Айвазовою. Зокрема, за його словами, з дружиною він обов'язково розлучиться. Натомість, він спросутвав інформацію про вагітність Савчук.

"У зв'язку з численними, брудними за своєю суттю, публікаціями в "жовтій" пресі, що стосуються мого особистого життя і життя близьких мені людей, хочу заявити наступне: я принципово не даю інтерв'ю і не відповідаю на весь бруд, який ллється сьогодні на мене зі всіх сторін, в більшості випадків продажними засобами масової інформації, оскільки на більшість з цих питань я вже давно дав вичерпні відповіді у своїх попередніх інтерв'ю. А той, хто хоче знати про мене правду, не буде використовувати плітки і неперевірені дані", - заявив Черновецький

Проте, за його словами зараз більшість "так званих інформаційних джерел" очорнюють дуже близьких і дорогих йому людей, тому він вважає своїм обов'язком, як чоловік, заступитися за них і розкрити деякі сторони свого особистого життя.

Олена Савчук
ForUm
Олена Славчук
"Те, що відбувається сьогодні в моїй родині, точніше у відносинах між мною і моєю дружиною, логічно обов'язково завершиться розлученням. Оскільки ми не живемо разом, як чоловік і дружина, вже дуже багато років. І, незважаючи на це, я відчуваю до моєї дружині щиру повагу, як до матері моїх дітей і жінку, яку я любив протягом багатьох років", - зізнався Черновецький.

По-друге, заявив мер, Олена Савчук, з якою у нього склалися стосунки, а тим більше її мати, пастор Софія Жукотанська, яка ніколи не заохочувала його залицяння, не мають до його розлучення ніякого відношення.

"Більше того, пастор Софія, вірна християнським принципам, всіляко перешкоджала нашим зустрічам. Що ж до Олени Савчук, то будь-яка людина, який більш-менш близько її знає, може охарактеризувати її, як скромну і безкорисливу жінку і просто хорошу людину. Знаю, що вона не претендує ні на які матеріальні блага, а тільки вимагає щирості та поваги в наших відносинах", - заявив Черновецький.
 
Мер Києва зізнався, що, як і багато чоловіків, був грішний у відносинах зі своєю дружиною, але не збирається сповідатися перед людьми, тому що робить це щонеділі у православній церкві.

"Але те, що сьогодні відбувається між мною і Оленою, стосується тільки нас двох. Це серйозні стосунки між двома дорослими людьми. Всі розмови про її вагітність до заміжжя - брудна брехня! Вона ніколи не дозволила б собі мати дитину поза шлюбом. І якщо у журналістів, які сьогодні по п'ятах переслідують Олену та її матір, є хоч трохи совісті, я прошу їх прислухатися до неї і перестати очорняти дуже гідних і близьких мені людей", - наголосив Черновецький.

Нагадаємо, дружина Черновецького Аліна Айвазова раніше розповіла, що подала на розлучення, щоб привернути увагу до її чоловіка.

Читайте також:

Дружина Черновецького: якби не мій тато, Льоня був би алкоголіком та валявся у канаві

Дружина Черновецького передумала розлучатися

Айвазова розлучається з Черновецьким через його вагітну коханку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: