Черновецький сказав, що не підвищуватиме киянам тарифи

Мер столиці також спростував інформацію про можливе підвищення тарифів ЖКГ восени і зазначив, що це питання ще обговорюється.

Тарифи на житлово-комунальні послуги в Києві поки не підвищилися, а відповідне розпорядження міськадміністрації було опубліковано для подальшого обговорення. Про це заявив мер столиці Леонід Черновецький.

За словами мера, редакція цього документа не є остаточною. Він також відзначив, що розпорядження про відновлення дії тарифів на опалення і гаряче водопостачання, які були припинені 1 жовтня 2009 року у зв'язку із підписанням трьохсторонньої Меморандуму, було оприлюднено з метою його подальшого обговорення.

"Оприлюднення розпорядження - це один з необхідних пунктів дотримання офіційної процедури введення в дію або коригування документа. На виконання рішення Міністерства житлово-комунального господарства про поступове приведення тарифів на комунальні послуги до економічно обгрунтованого рівня наші фахівці зробили розрахунки, на основі яких було складено та підписано це розпорядження. Зараз його зміст вивчається ", - зазначив  Черновецький.

Мер столиці також спростував інформацію про можливе підвищення тарифів ЖКГ восени: "Хочу відзначити, що інформація, яка з'явилася сьогодні в засобах масової інформації про заплановане підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги цієї осені не відповідає дійсності. Ніякі такі пропозиції не розглядалися".

За словами Черновецького, незалежно від того, будуть змінені тарифи чи ні, кияни отримуватимуть субсидії.

Нагадаємо, раніше в муніципальній газеті "Хрещатик" було оприлюднено розпорядження міськадміністрації від 31 травня 2010 року, відповідно до якого тарифи на гаряче водопостачання й опалення в Києві підвищуються з 1 липня.

Читайте також:

Черновецький вирішить проблеми ЖКГ за рахунок підприємців

До кінця року комунальні тарифи в Києві піднімуть тричі

В Києві підвищили тарифи на гарячу воду і опалення

ВідеоЧерновецький сказав, що не підвищуватиме киянам тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: