Черновецький снідає гречкою, а вечеряє в елітному ресторані

Хатня робітниця родини Черновецьких розповіла. що київський мер снідає гречкою, а вечеряє в ресторані Айвазової на Печерську.

Колишня хатня робітниця родини Черновецьких Алла Фролова і парафіянка церкви "Святе святих" (а до цього "Посольства Божого". - ред.) розповіла про побут родини мера.

За її словами харчувалася родина в основному не вдома.

"Сніданок складався, зазвичай, з кашок і фрешів. Леонід Михайлович мені навіть здавався невибагливим - він любив гречану кашу. Обідали та вечеряли Черновецькі в ресторані на Печерську, який належав Аліні Степанівні. Пізно ввечері сім’я поверталася після роботи і збиралася на кухні", - розповіла Алла Фролова.

ДРУЖИНА ЧЕРНОВЕЦЬКОГО ПОДАЛА НА РОЗЛУЧЕННЯ

Фролова розповіла, що працювала в родині Черновецьких кілька місяців в 1998-1999 роках, коли Леонід Михайлович очолював банк, пише "Сегодня".

"Це була дуже гарна пара, не натішишся. І дуже трепетно ​​і з повагою один до одного ставилися. Правда, про роботу в сім´ї не говорили", - розповіла Алла.

За її словами, роботу їй знайшов Сандей Аделаджа, який нібито особисто підбирав Черновецькому персонал.

"Мені дуже була потрібна робота - у мене безслідно зник чоловік, який займався бізнесом, і я попросила пастора знайти мені роботу, і він мене порекомендував Черновецьких", - говорить Фролова.

Працювала вона у Черновецьких в будинку на Кріпосному провулку.

"Родина займала 5-6 поверхи. А нижні поверхи ремонтувалися під готель. Вони жили вп´ятьох - Леонід Михайлович, Аліна Степанівна, Люсія Степанівна (мама Аліни. - ред.) і Христина зі Степаном", - розповіла Алла.

"Мама Леоніда Михайловича, Парасковія Гаврилівна, була паралізована і жила окремо. Це була квартира-музей з шикарними італійськими меблями. З Італії привозили і постільну білизну, в будинку стояла шикарна апаратура і сантехніка, величезні порцелянові вази по кутах. У ті роки це здавалося казкою", - каже Алла Фролова.

За її словами, штат хатніх робітниць був великий і всім вистачало роботи.

"У кожного з членів сім´ї було по кімнаті і вбиральні, ще робочий кабінет, загальна кімната відпочинку, кухня. І у кожного - своя прислуга. Двері, вікна, меблі - все в будинку повинно було блищати. Аліна Степанівна пройде, пальчиком проведе по меблях, і потім доводь, що тільки що витер пил, так що з ганчіркою доводилося ходити постійно", - додала Алла.

За її словами, треба було чистити взуття, стежити за костюмами.

"Гардеробні - величезні кімнати з шафами під стелю. У кожного було кілька десятків костюмів, під які підбиралася взуття, аксесуари. В Аліни Степанівни тоді було 60 пар взуття, доводилося щодня її чистити і витирати пил", - розповіла Алла.

Як стало відомо раніше, Аліна Айвазова подала на розлучення. Парафіяни церкви "Посольство Боже" впевненні, що шлюб розпадається через вагітну коханку Леоніда Черновецького.

Водночас, експерти назвали три можливі причини розлучення Аліни Афвазової з Леонідом Черновецьким.

Читайте також:

Черновецький відхрестився від ізраїльського громадянства

Донька Черновецького збирається заміж вдруге

Найближчим соратникам Черновецького загрожують кримінальні справи 

Айвазова розлучається з Черновецьким через його вагітну коханку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: