Черновецький відродить у Києві культуру і займеться історією нацменшин

Леонід Черновецький очолив Раду національностей і буде займатися відродженням й розвитком етнічної, культурної і мовної самобутності, вивченням рідних мов, історії національних меншин, що проживають у Києві.

Київська міська рада на сесії 2 грудня ухвалила рішення щодо створення Ради національностей при мері Києва Леоніді Черновецькому.

За ухвалення відповідного рішення проголосували 94 депутати при мінімально необхідному 61. До складу Ради ввійшли 54 особи.

Головою визначений Черновецький, заступником голови Ради призначений заступник голови Київміськадміністрації Леонід Новохатько, секретарем ради - начальниця Управління у справах національностей і релігій Ольга Власенко.

Відповідно до проекту рішення, метою цієї Ради є створення необхідних умов для збереження, відродження й розвитку етнічної, культурної і мовної самобутності, вивчення рідних мов, історії національних меншин, що проживають у Києві.

Очікується, що ухвалення цього рішення дасть змогу консолідувати зусилля органів влади, самоврядування, громадських організацій у роботі із забезпечення конституційних прав національних меншин у Києві.

Як повідомляло агентство, президент Віктор Янукович вважає, що необхідно забезпечити рівні права на використання рідної мови громадянам України всіх національностей.

Читайте також:

Львівський БЮТ: владу в Україні захопили нацменшини

Гімн України переклали 14 мовами нацменшин (відео)

Черновецький віддав у приватну власність історичні будинки разом з мешканцями

БЮТ: Черновецький прикидався неадекватним, щоб не посадили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: