Черновецький відсторонив директора Київського зоопарку через смерть тварин

Мер пообіцяв розслідувати причини смерті тварин у столичному зоопарку та на час розслідування відсторонив від виконання обов'язків директора установи.

Мер Києва Леонід Черновецький тимчасово відсторонив від виконання обов'язків генерального директора комунального підприємства "Київський зоопарк" Світлану Берзіну на період розслідування причин загибелі тварин у зоопарку.

"Для забезпечення безстороннього розслідування справи, виключення персонального впливу на будь-які факти і результати розслідування, я ухвалив рішення щодо тимчасового відсторонення директора КП "Київський зоопарк" Світлани Берзіної від виконання службових обов'язків на час проведення розслідування", - сказав столичний градоначальник.

Також Черновецький доручив підприємству терміново розробити схему розміщення відеоспостереження на його території.

Крім цього, мер звернувся в Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві і прокуратуру Києва з проханням порушити справи за фактами загибелі тварин і, провівши необхідні слідчі дії, встановити причини, обставини і винуватців того, що сталося.

Черновецький також ініціював створення Київською міською радою тимчасової контрольної комісії з розслідування причин загибелі тварин. Мер сподівається, що Київрада розгляне питання про створення комісії на найближчому засіданні, запланованому на 3 червня.

У своїй заяві Черновецький зазначив, що не бачить виправдань настільки жорстоким і безпринципним діям тих осіб, які причетні до загибелі тварин.

"Я зроблю все, щоб знайти і показово покарати винних у цих смертях!" - заявив він. На думку мера, тварини не можуть бути ставкою в іграх людей.

Нагадаємо, 30 травня в столичному зоопарку загинула самка бізона Вія. 25 травня в зоопарку загинула верблюдиця, а 26 квітня - слон.

Співробітники зоопарку заявили, що тварин отруїли невідомі, крім того, були отруєні ще й яки, але цих тварин вдалося врятувати.

Читайте також:

У Київському зоопарку померла чергова тварина

Нова смерть у Київському зоопарку: померла верблюдиця

У Київському зоопарку заявили, що верблюдицю отруїли терористи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: