Черновецький живе в Грузії і розвиває тамтешній туризм

Черновецький більшу частину часу проводить у Грузії, а документи йому на підпис возять літаком. Він також планує вкласти капітал в будівництво готелів та торгових центрів цієї країни.

З'явилася інформація, що київський мер Леонід Черновецький живе в Грузії і може інвестувати в курортну інфраструктуру цієї країни.

"У Черновецького дружина - Аліна Айвазова - уродженка Тбілісі, а її батько був впливовим цеховиком. Кажуть, що сім'я мера розглядає можливість вкласти капітал в будівництво готелів та торгових центрів", - розповіло джерело в мерії.

"А що стосується зятя Черновецького В'ячеслава Супруненка і його брата Олександра, то вони часто бувають в Канаді. На наші запитання, що робить у Канаді Саша Супруненко, він незмінно відповідав: "ділові переговори", - додало джерело.

У минулий четвер Азаров пообіцяв Леоніда Михайловича розшукати і повернути на роботу "до понеділка".

Олександр Омельченко, екс-мер Києва впевнений, що Азаров знає, де знаходиться Черновецький.

"Микола Янович - один із тих, хто знає, де знаходиться Черновецький і чим він займається. Знає місцезнаходження Черновецького і Олександр Попов. А якщо знають вони, значить це відомо і голові СБУ. А вони зобов'язані за службовим обов'язком інформувати голову Адміністрації президента, а той - президента. Який сенс було Азарову брати паузу до понеділка з відповіддю на питання: "Де Черновецький?". Думаю, просто для Миколи Яновича це було несподіване питання і невдала відповідь ", - заявив Омельченко.

Зазначимо, востаннє про Черновецького було чути на Новий рік. Повідомлялося. що під Новий рік він приїхав до столиці з-за кордону, щоб відзначити свято у своєму улюбленому ресторані на Печерську разом з родиною.

Читайте також:

Азаров "оголосив в розшук" Черновецького

Попов не зізнається де Черновецький, але спілкується з ним

Черновецький виїхав з Конча-Заспи разом з котом Яшею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: