Черновецький знайшов заміну Довгому

Олесь Довгий вже кличе депутатів Київради в опозицію до Олександра Попова. На його місце претендує депутат від фракції Громадський актив Києва Галина Герега.

Секретарем Київради буде призначена депутат від фракції Громадський актив Києва (ГАК) Галина Герега.

За інформацією газети "Сегодня", вона пройшла співбесіду у голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова і мера міста Леоніда Черновецького.

Як повідомили джерела видання в Київраді, нарада по її кандидатурі проходила у будівлі КМДА до глибокої ночі.

Водночас, в кулуарах Київради депутатів вже запрошують об'єднуватися в опозицію до керівника КМДА Олександра Попова. Говорять, що її очолити може Олесь Довгий або увійти до неї. За словами депутатів, заява Довгого з'явилася після того, як він зрозумів, що в залі точно є 61 голос для його відставки.

Як говорять в Київраді, Блок Черновецького може розколотися на дві фракції. Одна частина приєднається до ГАК, який може зайняти позицію, нейтральну до Попова. А друга може піти під прапори Олеся Довгого і стати опозиційною по відношенню до нової влади.

Подейкують, що в новий БЛЧ-ГАК можуть влитися і "литвинівці". "Це дасть можливість бути рівновіддаленими від Попова і мера і мати можливість для маневру і вирішення якихось своїх питань", - говорять депутати.

Читайте також:

Депутати Блоку Черновецького не підтримають відставку Довгого

Генпрокуратура не побачила нічого злочинного в діях Довгого та Черновецького

Довгому загрожує кримінальна справа за бійку в Київраді

Черновецький: на київській землі можна заробити ще десятки мільярдів

ВідеоОлесь Довгий пішов у відставку за власним бажанням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: