Черновецький знову зник, на нього подають до суду за бездіяльність

Відкриття сесії - церемоніальний обов’язок міського голови. Проте сьогодні, як і за останні півроку, на місці Черновецького був секретар Київради Олесь Довгий. Більшість міських депутатів востаннє бачили мера по телевізору.

Депутати фракції Віталія Кличка "УДАР" у Київраді подаватимуть позов до суду на Київського міського голову Леоніда Черновецького за його бездіяльність. Сесію Київради 17 лютого знову відкривав не він.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби фракції, поширеній після того, як депутати разом із журналістами сьогодні так і не побачили мера на своєму робочому місці.

"Піднявшись о 12-й годині на 9-й поверх будівлі Київради, де знаходиться приймальня мера, депутати застали лише кількох працівників охоронної структури й зачинені двері. Після тривалого очікування депутатам таки вдалося додзвонитися до працівників апарату Леоніда Черновецького, які не змогли підтвердити, що мер знаходиться на роботі", – підкреслюється в повідомленні.

У фракції також відзначили, що виходити до депутатів та працівників ЗМІ представники мера відмовились.

"Усе це свідчить про те, що мер працювати не може і не хоче. Він раптово з'явився в столиці, дав кілька інтерв'ю, його начебто навіть бачили на робочому місці – але все це тривало недовго. Черновецького знову зник невідомо куди. Навіть сесії Київради, знову перевищуючи повноваження, веде Олесь Довгий", – заявила заступник голови фракції Наталія Новак.

В повідомленні наголошується, що бездіяльність мера є очевидною, тому фракція Кличка ініціюватиме позов до суду, аби той притягнув столичного мера до відповідальності.

Читайте також:

Черновецький розхвилювався, що не всі депутати сумлінно ходять на засідання Київради

Психіатри розшифрували виступ Черновецького: він не псих

Азаров дозволив Черновецькому працювати стільки, скільки той захоче

ВідеоЛеонід Черновецький знову пішов у підпілля

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: