Черновецький ощасливив Айвазову таємною заявою про розлучення

Після того, як Айвазова передумала розлучатися з Черновецьким, він сам таємно подав на розлучення. Айвазова планує розділити майно по-чесному.

Леонід Черновецький подав на розлучення з Аліною Айвазовою. Про це розповіла сама Айвазова.

"Я абсолютно випадково дізналася, що мене запрошують в суд 28 вересня. І виявляється, його заява знаходиться з 25 серпня. Хоча моя секретар кожен день ходила до суду і дізнавалася, чи є такий позов. Думаю, що він навмисне зробив саме так, він хотів розлучитися зі мною, щоб я не знала", - розповіла Айвазова.

Вона також додала, що у вівторок, 27 вересня, секретар подасть заяву перенести засідання на інший час, пише газета "Сегодня".

"Тому що час мене не влаштовує, я тільки після операції. Одночасно я висуваю йому майнові претензії, звернуся у відомі адвокатські контори, найімовірніше, до Андрія Портнова, якого "дуже любить" Черновецький. Моя мета - щоб спільне майно було розділено по-чесному, оскільки там є мій значний внесок", - наголосила Айвазова.

Відзначимо, "сімейні драми" у родині Черновецьких тривають вже понад місяць. Спочатку на розлучення подала Аліна Айвазова, дізнавшись про коханку Черновецького, потім відкликала свою заяву.

Читайте також:

Ексклюзив ТСН: нові подробиці розлучення подружжя Черновецьких

ЗМІ: Коханка Черновецького працювала продавцем, а сам він 20 років зраджував дружині

Айвазова планує підкорити Голівуд та влаштувати революцію в кулінарії

Дружина Черновецького: якби не мій тато, Льоня був би алкоголіком та валявся у канаві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: