Черновецький бігав довкола стадіону

Київський міський голова Леонід Чернівецький сьогодні пробіг на НСК „Олімпійський” дистанцію 400 метрів.

Київський міський голова Леонід Чернівецький сьогодні у присутності журналістів, своєї охорони і представників мерії пробіг на НСК „Олімпійський” дистанцію 400 метрів підтюпцем за 2 хвилини 16 секунд.

Перед цим він підтягнувся на турніку 15 разів. Юрій Луценко, якого мер столиці запрошував позмагатися з ним у фізичній підготовці, на стадіон не приїхав.

Черновецький перед забігом сказав журналістам, що без Ю.Луценка не бачить сенсу бігти 5 кілометрів, але погодився зробити один круг на стадіоні (400 метрів). Він розповів, що сьогодні вранці ще не розминався і не бігав, але поснідав вівсяною кашею. Для розминки він попідтягувався на турніку.

Після мера на турніку також попідтягувався хлопець, який представилася просто мешканцем столиці і прийшов сюди просто заради цікавості, дізнавшись про призначену зустріч Л.Черновецького і Ю.Луценка. Хлопець, якому, за його словами 26 років, підтягнувся 17 разів, за що мер подарував йому пляшку французького шампанського „Кристал”, привезену з собою.

В інтерв`ю журналістам мер сказав, що залишає в силі свою пропозицію лідеру НУ-НС позмагатися в бігу за крісло мера. Він сказав, що ця пропозиція абсолютно серйозна.

„Я говорю серйозно, серйозні речі. Я дав йому шанс, якщо він не алкоголік, не наркоман, нічого такого, то яка проблема?”, - сказав Черновецький.

„Я пропоную йому місяців два не попити і побігати. І жодних проблем. Він молода людина”, - також підкреслив міський голова.

Мерові Києва 56 років. Світовий рекорд із забігу на 400 метрів становить 43,4 секунди.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: