Черновецький дав киянам по 2 гривні за неприбраний сніг

Повернення коштів киянам за те, що столицю не прибирали від снігу, відбулося. У нових платіжках сума менша аж на дві грн.

Київський міський голова Леонід Черновецький запевняє, що кияни не платитимуть за неякісне прибирання прибудинкових територій від снігу в січні.

Про це інформує прес-служба Київської міської держадміністрації.

"Кияни не винні у тому, що районні у м. Києві державні адміністрації своєчасно не впоралися зі своїми прямими обов’язками та не організували оперативну роботу житлово-комунальних служб району з прибирання дворів та прибудинкових територій від снігу. Тому я дав відповідне доручення зробити перерахунок за січень і звільнити киян від сплати за неотриману комунальну послугу", – заявив Черновецький.

За його словами, ситуація, що склалася у Києві після аномальних опадів, цілком підпадає під визначення надзвичайної.

"Але це жодним чином не знімає відповідальності з комунальних служб. Переконаний, що і райони, і ми отримали повчальний урок та зробили належні висновки для запобігання подібних ситуацій у майбутньому" – додав мер.

У платіжці, що отримав один з журналістів, який проживає в Дніпровському районі столиці, різниця у сплаті за утримання прибудинкових територій становила 2 грн. Якщо зазвичай тариф за цю послугу складав 122 грн, то за січень нараховано 120 грн, а в окремій графі платіжки "перерахунок" значиться "мінус 2 грн".

Як повідомлялося, 22 січня перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко на засіданні оперативного штабу з надзвичайних ситуацій при КМДА дав доручення відповідним службам та підрозділам зробити перерахунок платежів за надані житлові послуги у зв’язку з неприбраним снігом у дворах.

Читайте також:

Черновецький попросив прокуратуру покарати тих, хто не прибирає сніг

Черновецький дав 1,5 млн киянам, які травмувалися через неприбрану кригу

Біля київської мерії залили імпровізовану ковзанку для Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: