Черновецький "допоміг" потерпілим від вибуху газу

Черновецкий перерахував потерпілим у Дніпропетровську свою двомісячну зарплатню. Ця сума становить 2 гривні.

Голова Київської міської держадміністрації Леонід Черновецький перерахував свою двомісячну зарплатню на спеціальний рахунок для надання матеріальної допомоги потерпілим в результаті вибуху газу в будинку по вулиці Мандриківській у Дніпропетровську, повідомляє "Сегодня".

Леонід Черновецький
УНІАН
Як неодноразово заявляв сам Черновецький, він отримує щомісячно лише одну гривню, а решту грошей він віддає на придбання житла для киян
Олександр Бригинець, депутат Київради, з цього приводу сказав наступне: "Що стосується мера Києва Леоніда Черновецького, то він працює символічно, зарплату отримує символічну, і допомога його, звичайно, теж символічна - дві гривні. Адже, як неодноразово акцентував увагу Черновецкий, він отримує зарплату в одну гривню. Оскільки він виділив 2-місячну зарплатню, - це 2 гривні".

Як неодноразово заявляв сам Черновецький, він отримує щомісячно лише одну гривню, а решту грошей він віддає на придбання житла для киян.

"Я вам передам формалізоване рішення: з першого числа хай моя зарплатня складає 1 гривню на місяць до того моменту, поки ми не почнемо видавати хоч би 1 тисячу квартир на місяць для киян. І потім мої заступники мені всі повернуть назад, як тільки ми досягнемо цього рівня. І я налаштований дуже серйозно," - заявив Черновецький.

Офіційно з 14 квітня 2006 року посадовий оклад київського мера складає 5644 гривні на місяць. З урахуванням надбавок його зарплатня складає близько 24 тисяч гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: