Черновецький доручив лікарням забезпечити "прямий шлях до Бога"

У кожній лікарні має бути виділено одну кімнатку для мусульман, одну кімнатку для православних, одну кімнатку для католиків, одну кімнатку для протестантів.

Київський міський голова Леонід Черновецький доручив виділити у столичних лікарнях "кімнатки" для мусульман, православних, католиків і протестантів з метою забезпечити "прямий шлях до Бога".

Чергова ініціатива Леоніда Черновецького закріплена його дорученням від 3 квітня 2009 року, повідомляє "Дзеркало тижня".

"Прошу вас негайно у кожній лікарні, особливо в онкологічній та інших, виділити одну кімнатку для мусульман, одну кімнатку для православних, одну кімнатку для католиків, одну кімнатку для протестантів. Це прямий шлях до Бога! Негайно доповісти про готовність виконання цього доручення. Негайно! Далі я скажу, що робити", - йдеться у документі.

Видання має у своєму розпорядженні копію адресованого головним лікарям столичних лікарень листа про виконання доручення мера, підписаного заступником генерального директора Територіального медичного об’єднання "Лівобережне", яке підпорядковується Головному управлінню охорони здоров’я і медичного забезпечення КМДА.

У листі головним лікарям доручено виконати прохання міського глави: "По можливості передбачити окреме приміщення, яке, у випадках звернення громадян інших релігійних поглядів, крім православних, можна було б надати їм для проведення ритуальних дій".

Читайте також:

В лікарнях створять платні палати та введуть послуги доглядальниць

Уряд примусить комунальників заробляти самотужки

Комунальні тарифи у Києві підвищуватися не будуть

Олег Янковський потрапив до лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: