Черновецький дозволив торгувати гробами на вході в лікарню

Голова Шевченківського району заявив, що столична влада намагається встановити магазин ритуальних послуг на в’їзді до міської лікарні.

Голова Шевченківської райдержадміністрації Києва Віктор Пилипишин вимагає від столичної влади припинити будівництво магазину ритуальних послуг на в’їзді до діючої лікарні.

Як відомо, влітку київська влада встановила монополію на надання ритуальних послуг у столиці.

Пилипишин заявляє, що столична влада незаконно намагається встановити магазин ритуальних послуг на в’їзді до міської клінічної лікарні №9, що знаходиться на вулиці Ризькій, 1. Як стверджує Пилипишин, ні районна влада, ні адміністрація лікарні жодних погоджень на його встановлення не давала.

"Характерно, що для райдержадміністрації, як і для медиків, поява магазину стала повною несподіванкою. Вчора на територію лікарні приїхали робітники Лісового кладовища і почали бетонувати майданчик під магазин. Вони не представилися, не надали ніяких документів, на заперечення медиків грубо відмахнулися. Медики та районна влада відразу забили на сполох", - зазначає голова РДА.

За його словами, на звернення до Головного управління охорони здоров’я КМДА і до служби допомоги мера ніхто не відреагував.

Пилипишин повідомив, що районна влада викликала міліцію, яка прибула на місце інциденту. "Але після того там з’явилась ще одна людина, яка пред’явила посвідчення працівника КМДА, і правоохоронці зникли. Зараз роботи по спорудженню магазину продовжуються. Є обґрунтовані підозри, що цей магазин спорудять за вихідні і на наступному тижні він вже почне працювати", - заявив голова Шевченківської РДА.

На його переконання, поява магазину ритуальних послуг біля лікарні є знущанням як з персоналу, так і з пацієнтів, тим більше, що поряд знаходиться не лише клінічна лікарня №9, але й районна поліклініка №3.

"Я вимагаю від міської влади пояснень цього інциденту і негайного припинення робіт. Також міській прокуратурі слід звернути на це увагу і дати цим діям відповідну правову оцінку", - заявив Пилипишин.

Читайте також:

Черновецький попросив прищепити від грипу сиріт і бабусь

Черновецький роздав бідним киянам вазелін

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

БЮТ: Черновецький відкрив лікарні Києва для бомжів і бандитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: