Черновецький готовий залишити свій пост заради ВР

Експерти вважають можливу участь Черновецького у виборах Ради від ПР його готовністю піти з посади мера Києва.

Експерти Агентства моделювання ситуацій вважають можливу участь мера Києва Леоніда Черновецького в позачергових виборах Верховної ради від Партії регіонів його готовністю залишити посаду мера.

Про це сказано в повідомленні АМС, текст якого мають Українські Новини.

Леонід Черновецький
УНІАН
Леонід Черновецький готовий залишити проблеми великого міста заради великої політики
"Ті зусилля, які він і його команда прикладають для того, щоб включити до списку ПР Черновецького, Кильчицьку, Журавського, Супруненка та ін. наштовхують на думку про готовність мера піти зі свого нинішнього поста", - вважає заступник директора агентства Олексій Голобуцький.

Голобуцький зазначив, що Черновецький намагається запропонувати як компенсацію за негатив, що він привнесе в рейтинг ПР, можливість використання адміністративного ресурсу.

Однак експерт впевнений, що мер такого ресурсу в реальності не має.

Крім того, Голобуцький повідомив, що команда Черновецького також веде переговори й з іншими політичними силами про включення своїх людей у їх списки на вибори Ради.

Зокрема, секретар Київської міської ради, заступник мера Києва Олесь Довгий, зі слів Голобуцького, спробує потрапити в Раду за списками блоку "Наша Україна-Народна самооборона" за квотою Юрія Луценка й за активного лобіювання Миколи Катеринчука.

Також, за твердженням експерта, обговорюється й включення в список "НУ-НС" інших представників команди мера.

Таким чином, впевнений експерт, Черновецький намагається максимально забезпечити свої позиції на виборах Ради.

"Все це переконує в тому, що залишання Черновецьким поста міського голови буде тихим й нескандальним, а зміна влади буде мати "спадкоємний" характер", - зазначив Голобуцький.

Олександр Голубоцький
УНІАН
Олександр Голубоцький вважає Леоніда Черновецького носієм негативного рейтингу
Як повідомляв iPlus, експерти Агентства моделювання ситуацій вважають, що якщо Партія Регіонів вирішить включити у свій список на вибори Ради Черновецького, то погіршить свій рейтинг.

Депутат Ради Ганна Герман (член фракції Партії регіонів) допускає участь Черновецького у виборах парламенту в списку її політичної сили.

Черновецький допускає участь блоку свого імені в позачергових виборах Ради, однак заявляє, що ще не визначився.

Партія регіонів проведе з'їзд 4 серпня, на порядку денному якого - затвердження списку кандидатів у депутати не позачергові вибори Ради й низка організаційно-статутних питань.

Позачергові вибори Ради призначено на 30 вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: