Черновецький готує "перевороти" у трьох районах Києва

Керівник Шевченківського району Києва Віктор Пилипишин заявляє, що столичний мер пропонує депутатам гроші за віставку голів трьох районів.

Голова Шевченківської районної адміністрації Віктор Пилипишин заявляє, що мер Києва Леонід Черновецький готує "переворот" для зміни керівників трьох столичних районів.

За його словами, 20 лютого в кабінеті мера відбулася нарада за участю представників Блоку Черновецького та ГАКу, де розроблялися плани з усунення голів Шевченківського, Солом’янського та Дарницького районів.

"Районним депутатам за винагороду пропонували підтримати усунення цих керівників", - стверджує Пилипишин.

Крім того, заявив він, паралельно на голів району чиниться величезний тиск, зокрема, їх змушують відмовитися від своїх слів з критикою проекту міського бюджету.

"Міська влада вже зробила основну масу киян бідними, а тепер хоче закрити рота людям, які намагаються сказати мешканцям правду про ситуацію в місті Києві", - наголосив Пилипишин, який давно виступає з критикою столичного мера.

Він запропонував Черновецькому зосередитися на вирішенні актуальних проблем столиці замість того, щоб "кулуарно влаштовувати таємні змови та планувати "палацові перевороти" в окремо взятих районах".

Нагадаємо, відколи Черновецький став мером, він час від часу висловлював незадоволення роботою керівників Дніпровського району Олександра Сотнікова, Подільського – Євгена Романенка і Святошинського – Володимира Мазепи.

В листопаді минулого року у Шевченківському районі відбувся місцевий консультативний референдум з питань ліквідації району та довіри громади до місцевої влади. На думку Пилипишина, міська влада планує провести подальшу централізацію влади - "аж до монополізації" шляхом ліквідації певної кількості районів.

Читайте також:

Черновецький відпочиває в Ізраїлі з "засекреченим" олігархом

ВР відкрила слідство щодо діяльності Черновецького

Лотерея від Черновецького: приз - поцілунок з мером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: