Черновецький хоче ввести податок на голубів, орлів, яструбів

У черновецького вирішили втілити у життя практику Венеції, де кожен житель платить 276 євро на утримання голубів.

Мер Києва Леонід Черновецький нагадав про себе з відпустки черговою постановою.

В об'єктив команди столичного градоначальника на цей раз потрапив не слон Вася і не котики, у яких болять животики, а зальотні голуби.

Доручення датоване ще 26 грудня 2008 року. Тому, ймовірно, його вже встигли обговорити, визначити тариф і скоро попросять киян заплатити за те, що голуби наносять шкоду пам'ятникам.

У новому цінному дорученні йде мова про те, що кожен житель Венеції платить 276 євро на утримання голубів. Тобто раз на місяць у кожного венеціанця просять "23 євро на дезинфекцію улюблених місць голубів, а також на очищення пам'ятників від продуктів життєдіяльності цих птахів".

Посилаючись на цю інформацію, взяту з газети Corriere del Veneto, у Черновецького вирішили застосувати таку практику у Києві.

Зокрема, у резолюції, яку Черновецький написав просто поверх тексту роздруківки, йдеться: "Негайно обкласти податком усіх без винятку голубів! Ярослава, копія. Тема: голуби, орли, яструби, коти, собаки, коні, кобили.."

Після цього, Голубченко дав доручення "негайно підготувати відповідний проект рішення Київради" дана Журавському В. С., Кухаренку Р.І, Стороженку В.С, Кунцу В.А., Бабіч А.О.

Нагадаємо, 22 січня Черновецький переконав Київраду підтримати внесений ним з голосу проект рішення про введення муніципального збору за утримання собак.

Згодом Київрада затвердила методику тарифів на житлово-комунальні послуги для киян, які є власниками собак. Зокрема у них мали бути включені витрати на такі послуги, як прибирання прибудинкової території, обслуговування зон для вигулювання тварин та дресирувальних майданчиків, а також вивезення та утилізація екскрементів.

Однак, команді Черновецького не вдалося підняти тарифи на компослуги навіть для киян - не те що собак, адже розпорядження мера були скасовані відповідними указами президента Віктора Ющенка.

Хоча, сьогодні Голубченко підписав розпорядження про підвищення тарифів на компослуги для населення. Далі, мабуть, знову спробують запровадити плату і за собак. А там, дивись, і до голубів рукою подати.

Читайте також:

Черновецький взяв під опіку слона

"Геніальний" план Черновецького: котики на мільярд гривень

Черновецький продає свої листи до Ірочки за 1000 грн

Заступник Черновецького заборонив киянам їздити до лісу
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: