Черновецький хвалиться успіхами

За півтора роки роботи Леоніда Черновецького бюджет Києва збільшено з 7 до 17 мільярдів гривень, заявляє секретар Київради Олесь Довгий

Черновецький-Довгий
УНІАН
Олесь Довгий порівнює роботу команди Леоніда Черновецького з продажем "Криворіжсталі".
За півтора роки роботи команди Київського міського голови Леоніда Черновецького бюджет Києва збільшено з 7 до 17 мільярдів гривень. Про це заявив заступник Київського міського голови - секретар Київради Олесь Довгий в ефірі програми "Свобода Савіка Шустера" на телеканалі "Інтер".

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Київради, за його словами, таке вагоме збільшення бюджету було досягнуто в складних умовах умовах політичного тиску. Секретар Київради наголосив, що збільшення бюджету Києва на 10 млрд. грн. можна порівняти в загальнодержавному масштабі з продажем "Криворіжсталі".

Олесь Довгий також категорично спростував звинувачення політичних опонентів в нібито непрозорому ухваленні земельних рішень на пленарному засіданні сесії Київради 1 жовтня. Він зауважив, що більше 400 осіб, які одержали землю, "роками оббивали пороги колишнього мера і його заступників, але так і не змогли одержати те, на що мали законне право".

Олесь Довгий також розповів про принциповість Леоніда Черновецького в питаннях землевідведення: "принципова різниця між Леонідом Черновецьким і тими, хто його критикує, у тому, що, коли приходять до нього в кабінет і говорять: "Я був 61-м, хто за тебе голосував на першому засіданні, чому ж мені не можна?", Леонід Михайлович відповідає: "Не можна, тому що це не твоє і не моє, а міське, і віддати тобі я цього не можу".

"Раніше чиновники бюджет міста сприймали як "корито", як єдине джерело збагачення. Сьогодні вже такого немає, тому що бюджет Києва - це надбання всіх киян. Ви смієтеся над соціальними доплатами тому, що вам не зрозуміти - в столиці живуть сотні тисяч людей, для яких ці 100-200 грн. є вирішальними. Чому так вийшло - це вже питання до політиків, які приймають глобальні для країни рішення", - сказав Олесь Довгий.

Звертаючись до своїх опонентів в залі, секретар Київради закликав їх до конструктивної роботи на благо киян: "Якщо вам вдасться домовитися про те, що у вас всього досить і час вже подумати не про свої особисті амбіції, не про посади, не про особисті бюджети, а про киян, то я упевнений, що вам все вдасться. А від того, що зараз ви займатиметеся голим критиканством, грошей у людей не додасться. Не треба скликати позачергові сесії, приходьте хоча б на чергові з конкретними пропозиціями".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: