Черновецький контролюватиме усіх приїжджих

Черновецький збирається поставити на облік усіх приїжджих у столиці.


У Києві хочуть запровадити статистичний облік городян, які постійно або тимчасово проживають в столиці. Про це сказано в проекті рішення Київради.

Згідно з документом, пропонується затвердити порядок надходження інформації про постійне або тимчасове проживання громадян в житлових будинках, гуртожитках, про їхнє перебування в житлово-будівельних кооперативах, об'єднаннях співвласників багатоквартирних будинків, готелях, лікарнях, будинках-інтернатах та пенітенціарних закладах.

Також проект передбачає звернення київської влади до президента, Кабінету міністрів, міністерств і відомств з пропозицією налагодити систематичне надання інформації про громадян, що живуть в столиці. Так, Головне управління Міністерства внутрішніх справ в Києві може надавати дані про реєстрацію населення за місцем постійного і тимчасового проживання, Головне управління статистики в Києві - про кількість працюючого населення, у тому числі, яке проживає за межами столиці, Державна податкова адміністрація - надавати дані про громадян-платників податків з виділенням із загального переліку іногородніх, Головне управління Пенсійного фонду в Києві - про сплату пенсійного страхування, Київський міський військовий комісаріат - про військовозобов'язаних і призовників, Головне управління юстиції в Києві - про укладені шлюби.

Передбачається, що наявність в КМДА електронних даних про реальну кількість населення міста дозволить планомірніше розраховувати міський бюджет, а місту - виконувати столичні функції.

Раніше Черновецкий заявляв, що в столиці проживає вдвічі більше людей, ніж зареєстровано. "І якщо так триватиме, сюди приїжджатимуть все більше і більше незареєстрованих людей. Вони роблять багато корисного, але, з іншого боку, складають конкуренцію киянам у пошуках роботи і доставляють велике навантаження київським мережам з водопостачання, з вивозу сміття...", - сказав він.

Читайте також:
Черновецький зізнався, що затримує киянам зарплати
Для київських репетиторів та іноземців придумали податок
Вхід на київські кладовища став платним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: