Черновецький ліквідує 5 районів Києва

У Київській міськадміністрації подейкують, що бажання швидко урізати 5 районів пов'язана з майбутніми виборами в райради.

Зовсім скоро кількість київських районів можуть скоротити вдвічі. Скорочення столичних районів має на меті зекономити витрати на чиновників і об'єднати всі ресурси. Адже цього року на утримання апарату 10 адміністрацій і райрад у бюджеті заклади близько 400 мільйонів гривень. Зі зменшення кількості районів - скоротилися б і витрати.

Про це виданню "Сегодня" повідомило джерело в Блоці Черновецького. "Я знаю, що доручення готуватися до швидкої адмінреформи мер уже дав своєму заступникові Володимиру Головачеві", - сказало джерело.

Однак сам Головач офіційно цю інформацію не підтверджує, мовляв, жодних письмових розпоряджень не отримував.

У Київській міськадміністрації подейкують, що бажання швидко урізати 5 районів пов'язана з майбутніми виборами в райради, які відбудуться 30 травня наступного року.

На думку депутата Блоку Кличка Наталії Новак, Блоку Черновецького необхідно забезпечити собі хороші відсотки, оскільки вибори пройдуть за пропорційною системою.

"От зараз і збираються скоротити райони, якими керують неугодні йому люди", - сказала Новак.

Однак, у мерії запевняють, що політика тут ні до чого, мовляв, "вивільнені" гроші можна буде пустити на соціальні програми.

Як відомо, не можуть до кінця порозумітися з мером Києва керівники Шевченківського, Дарницького, Святошинского, Деснянського і Подільського районів, тож, можливо, саме вони і зникнуть з нової карти столиці.

Як відомо, раніше Черновецький заявив про намір запропонувати Київраді розглянути питання про скорочення кількості районів у столиці.

Він вважає, що 10 районів міста треба розформувати таким чином, щоб приєднати до благополучних районів ті, керівники яких не справляються зі своїми обов'язками.

Згодом було підготовлено проект рішення Київради про адміністративно-територіальний устрій Києва, згідно з яким пропонувалося реорганізувати 10 районів столиці в 5.

"Створити в місті Києві п'ять районів і надати їм такі назви: Дарницький, Деснянський, Оболонський, Печерський, Солом'янський", - йшлося тоді в проекті.

Читайте також:

Черновецький вирішив "клонувати" комунальні підприємства

Черновецький заборонив приходити в Київраду без його запрошення

200 киян з яйцями прийшли висловити своє невдоволення Черновецькому

На Новий рік Черновецький звільнить з мерії усіх своїх родичів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: