Черновецький: мене хочуть спровокувати

Глава КМДА заявив, що проти нього ведеться інформаційна війна, котра повинна зганьбити його в очах українців.

Київський голова Леонід Черновецький заявляє, що в столиці не буде жодного нового податку або збору під час його мерства.

Він заявив, що "коли країна охоплена глибокою економічною кризою, аморально запроваджувати будь-які додаткові податки та збори".

"Київ залишається найстабільнішим містом країни, таким він буде і надалі", заявив Черновецький. За його словами, поліклініки і лікарні Києва лікують людей точно так само, як і раніше, жодних нововведень тут немає.

"Житлово-комунальні тарифи, попри зростання цін на газ, залишаються найнижчими в Україні, і, незважаючи на тиск уряду, ми знаходимо можливості їх не підвищувати", - запевняє міський голова.

"Жодних платних ліній, жодного платного в`їзду, а тим більше, платного входу на цвинтарі, ніяких податків на двері, антени, пластикові вікна в Києві немає і не буде", - запевнив міський голова.

Мер столиці заявив, що у Києві розпочинається програма "Обкладання". Як пояснив Чорновецький, людям з високим достатком доведеться платити за елітні машини, яхти, літаки-вертольоти, за проліт над містом, проходження кораблем по акваторії Дніпра.

Отримані гроші мер обіцяв спрямувати на поліпшення умов життя киян, зокрема, на довкілля.

За словами глави КМДА, проти нього ведеться "інформаційна війна", мета котрої, показати киянам, що Черновецький використовує ідеї по наповненню бюджета задля власної користі.

Нагадаємо, вчора президент провів нараду з представниками київської влади, на котрій сам міський голова був відсутній, посилаючись на запалення легенів.

За результатами наради глава держави доручив до кінця березня ретельно перевірити виявлені прорахунки в діяльності київської влади для розгляду на наступній нараді.

За словами голови секретаріату президента, гостра чотиригодинна дискусія засвідчила серйозні хиби в діяльності київської влади, які призводять до вповільнення розвитку міста, поступового занепаду Києва.

За словами Балоги, глава держави виступив з різкою критикою на адресу КМДА та персонально її голови. Представникам київської влади було прямо вказано на суттєві прорахунки у віданні міського господарства.

Насамперед обгрунтовані претензії стосувалися розподілу землі, стану об`єктів комунальної власності та ЖКГ, транспортних мереж і доріг, тарифної політики, забезпечення киян теплом і розрахунків за спожиті енергоносії.

Було висловлено зауваження щодо окремих ініціатив, наприклад, запровадження платних медичних послуг або нових місцевих зборів, які вже спричинили хвилю осуду та протестів жителів Києва.

Заступник голови КМДА Євген Червоненко повідомив, що за наслідками наради питання про стягнення плати за відвідання дітьми спортивних секцій, а також відвідання кладовищ знято.

В.о. голови КМДА Анатолій Голубченко повідомив, що через 10 днів громадськості буде оголошено нові "справедливі" тарифи на послуги житлово-комунального господарства в Києві.

Читайте також:

Під київською мерією триває акція протесту

Черновецький скасував підвищення всіх комунальних тарифів

Ющенко почне інспектувати "театр абсурду" з Шевченківського району

Балога пообіцяв Черновецькому "адекватну реакцію"

ВідеоМер Києва про тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: