Черновецький: ми тепер заробляємо понад мільйон доларів на день

Столичний мер відмовився зустрічатися з бізесменами за гроші: його година коштує вже значно більше 1 млн. доларів.

Мер Києва Леонід Черновецький планує збільшити бюджет столиці до розмірів українського бюджету.

"Ви побачите, що це реально. Ми зараз заробляємо більше 1 млн дол. на день", - сказав він.

Міський голова повідомив, що тепер відмовиться від раніше анонсованої практики платних зустрічей з підприємцями. "Поки я зупинився. Мені навіть немає часу поснідати, не те, що обідати, - пояснив він. - Тепер у мене зовсім немає часу і воно коштує ще дорожче, більше 1 млн дол. на годину. Тому я не хочу розоряти підприємців".

Черновецький також заявив, що йому набридло коментувати питання тарифної політики, зокрема, підвищення житлових тарифів для киян у 5-10 разів. Втім, розповів, яким чином чиновники відрізнятимуть "елітні" будинки від звичайних (нагадаємо, розмір нових комунальних тарифів залежить від стану будинку).

За словами мера, стає зрозуміло, що елітною вважатиметься будь-яка квартира вартістю вище 100 тис. дол. "Елітність поки ми визначаємо просто – квартира, вартість більше 100 тис. доларів. Інших поки не чіпаємо. Таких будинків налічується 800. І 35% в них проживає людей під моїм захистом. Вони так і залишаться при тих же тарифах, що і були", - зазначив градоначальник

Раніше у вівторок президент України Віктор Ющенко в черговий раз скасував підвищення тарифів на послуги ЖКГ, які запроваджував Леонід Черновецький.

В указі глави держави йдеться, що цими розпорядженнями порушено затверджений урядом порядок формування тарифів на послуги ЖКГ, а також порушено закон про житлово-комунальні послуги. Крім того, на думку Ющенка, столичний мер підвищив вартість трифів з перевищенням повноважень.

Читайте також:

Черновецький заснував бізнес на своїх "улюблених бабусях"
Зробити платними послуги ЖЕКів Черновецькому порадив Бог
Черновецький літає над Києвом. На власному вертольоті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: