Черновецький мовчить про забудову

Фракція блоку "Наша Україна” у Київраді звинувачує мера в ігноруванні вимоги прозвітувати щодо забудови історичної частини Києва.

Фракція блоку "Наша Україна” у Київраді звинувачує міського голову Леоніда Черновецького в ігноруванні вимоги прозвітувати щодо виконання столичною владою Указу президента про наведення порядку в питанні забудови історичної частини Києва.

Як повідомили УНІАН у прес-службі фракції, про це заявив журналістам співголова фракції блоку "Наша Україна” у Київраді В’ячеслав Непоп, коментуючи невключення даного питання до порядку денного сесії Київради 22 серпня 2007 року.

“Контрольована мером Леонідом Черновецьким більшість депутатів Київради втретє заблокувала ініційований "Нашою Україною" звіт міського голови про виконання столичною владою Указу Президента щодо наведення порядку в питанні забудови історичної частини Києва”, - сказав В’ячеслав Непоп. 

Представник "Нашої України" нагадав, що необхідність невідкладного обговорення та прийняття рішення по даному питанню була переконливо аргументована у листі президента Україні Віктора Ющенка до столичного мера Леоніда Черновецького від 4 липня 2007 року. Тим паче, додав В’ячеслав Непоп, що “Генпрокуратура виявила факти порушення чинного законодавства з боку Київради та керівництва Київської міськдержадміністрації щодо виділення земельних ділянок під забудову історичної частини Києва”.

Однак міський голова, за словами депутата, не з’являється вже на третю сесію очолюваної ним Київради й уникає будь-яких коментарів з даної теми, “диригуючи з-за куліс депутатами більшості”. 

"Дуже прикро, що чиновник високого рангу демонструє подібне ставлення до Указів та листів глави держави”, – зауважив "нашоукраїнець". “Складається враження, що столична влада просто боїться звітувати про свої "досягнення”. Адже біля культурних пам’яток продовжують рости неоковирні "свічки” та коробки, безповоротно спотворюючи неповторне обличчя історичного центру столиці”, - додав депутат Київради.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: