Черновецький намагається приватизувати Гідрометцентр

Будівля, у якій протягом десятиліть працює Гідрометцентр, може незабаром опинитися у приватній власності.

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко направив звернення до прем'єр-міністра і Генерального прокурора з проханням втрутитися в ситуацію, яка склалася навколо забезпечення нормальної роботи українського Гідрометцентру у зв'язку з намірами київської влади передати приміщення будівлі по вул. Золотоворітській 6-б, у якому перебуває установа, новому власникові.

Як повідомили в прес-службі Томенка, за інформацією депутата, в цій будівлі і суміжному будинку по вул. Золотоворітскій, 6-в розміщується єдиний виробничий комплекс українського Гідрометцентру. Перша споруда відноситься до комунальної власності, а друге - до державної. Рішенням Київської міської ради будівлю по вул. Золотоворітскій 6-б було передане у власність іншому суб'єктові.

При цьому парламентар підкреслив, що Гідрометцентр України, який впродовж десятків років офіційно орендував будівлю, заздалегідь не попередили про намір перервати договір оренди і не повідомили про це рішення - інформація поступила в Гідрометцентр тільки в березні цього року разом з вимогою звільнити займане приміщення.

Віце-спікер також відзначив, що при ухваленні відповідного рішення Київрадою були порушені вимоги закону про оренду державного і комунального майна і проігноровані вимоги закону про гідрометеорологічну діяльність.

Томенко просить контролюючі органи втрутитися в ситуацію, що склалася, і прийняти всі заходи для забезпечення можливості нормального функціонування цієї державної установи.

Він також виразив стурбованість тим, що масштаби приватизації київської міської влади виходять за всі рамки здорового глузду.

Інформація про намір міської влади виселити Гідрометцентр розміщена і на офіційному сайті установи під грифом "Терміново!".

Нагадаємо, раніше Блок Кличка ініціював створення реєстру підприємств столиці, які не підлягають приватизації, а їх майно не передається в заставу.

Читайте також:

Слово "Київ" стало платним

Київські лікарні здаватимуть в оренду

Київський пансіонат для ветеранів коштуватиме 12 тис грн на місяць

Ющенко забрав у Черновецького фортецю

У Києві триває референдум за відставку Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: