За 100 гривень Черновецький розповість кожному, як стати мільйонером

Нова книга мера коштує дорого, оскільки, як вважає сам Черновецький, роздавати поради безкоштовно - "неправильно".

Київський міський голова Леонід Черновецький сьогодні, 24 березня, презентував свою книгу "Як стати мільйонером".

Книгу видало видавництво "Фоліо" тиражем 15 тис. примірників.

Як зазначив Черновецький, представлена книга узагальнює його 15-річний досвід успішної роботи у бізнесі. Столичний голова нагадав, що, згідно з останнім рейтингом провідного польського журналу "Wprost", він увійшов у сотню найбагатших людей Європи і стоїть на 85-у місці.

"Багато хто називає мене фантазером, але фантазер навряд чи став би 85-ю найбагатшою людиною Європи", - заявив Черновецький, додавши: "Це книга успішної людини".

Він повідомив, що у книзі містяться рекомендації для тих, хто хоче розпочати власний бізнес, також книга буде корисною для вже успішних бізнесменів.

До видання також увійшли всі законопроекти стосовно підприємницької діяльності, підготовлені Черновецьким у той час, коли він був депутатом Верховної ради.

Окрему главу автор книги присвятив порадам, яких помилок треба уникати при веденні бізнесу.

За словами мера, його життєва філософія полягає у тому, що сильні люди повинні дбати не тільки про себе, свою родину та свій бізнес, а й про тих, хто потребує допомоги і опіки – соціально незахищених верств населення.

"Крупний бізнес не буває без благодійних програм. Сьогодні у мене їх дві. Це центр "Стефанія". Я витрачаю 3 млн. доларів на місяць своїх доходів на соціальні програми. Друга програма – допомога наркоманам", - повідомив столичний голова.

За його словами, книга "Як стали мільйонером" коштуватиме недешево, а всі кошти, зібрані від її продажу, будуть спрямовані на благодійність, зокрема, підтримку реабілітаційного центру "Стефанія", де щодня харчується близько 2 тис. знедолених.

"Книга буде продаватися дорого. Неправильно роздавати поради безкоштовно", - заявив Черновецький.

В той же час на персональному сайті Черновецького ціна книги вказується у розмірі 24 гривні без автографа і 750 гривень з автографом.

Крім того він планує продовжити написання книг, кожна з яких буде присвячена окремому напрямку у бізнесі.

"Я можу написати, як розвивати туристичні компанії, як ефективно займатися транспортом, як керувати банками. Будь-який варіант бізнесу мені відомий. Все я пройшов на власній крові", - сказав Черновецький.

Книгу Черновецького "Як стати мільйонером" уже сьогодні можна придбати за ціною 98 грн.

Читайте також:

БЮТ: Київ приречений на нові перевибори

КМДА оприлюднила тарифи на платні медичні послуги

На Заході не знають таких цинічних політиків, як в Україні

Черновецький відмовився перевіряти психіку і попросив про допомогу Черномирдіна

ВідеоЧерновецький про свою книжку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: