Черновецький не бачить у своїх біг-бордах політики

Київський міський голова Леонід Черновецький стверджує, що біг-борди з його зображенням не мають політичного забарвлення.

Леонід Черновецький
Архів
Леонід Черновецкий так і не побачив, де ж у біг-бордах із його зображенням політика.
Київський міський голова Леонід Черновецький стверджує, що біг-борди з його зображенням у різних містах України встановлено лише з метою поділитися досвідом та ідеями керівництва містом з регіонами і що вони не мають політичного забарвлення.

Про це він заявив сьогодні на брифінгу в Київській мерії.

"У нас є маса досягнень, якими я пишаюсь. А між українськими містами може мати місце конкуренція. Я переконаний, що наші здобутки можуть стати у пригоді іншим містам", - зауважив Леонід Черновецький.

"Соціальна реклама, яка з’явилась за межами столиці, – а я вже переконався в тому, що мова йде виключно про соціальну рекламу, – в якій хтось з моїх симпатиків процитував моє щире побажання "Україні – столичний рівень життя", не має політичного забарвлення", - сказав мер столиці.

За словами Черновецького, наразі йдеться суто про заклик до місцевого керівництва в регіонах приділяти більше уваги зростанню рівня життя пересічних українців на місцях. 

"Припускаю, що влада в регіонах, в яких з’явились ці біг-борди, не приділяє достатньої уваги питанню рівня життя не тому, що не хоче, а тому що не вміє. Я та моя команда готові поділитись усіма напрацюваннями, які дозволяють нам успішно робити конкретну справу поліпшення добробуту киян", - заявив мер Києва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: