Черновецький не хоче до ВР

Олесь Довгий спростував наміри представників команди Леоніда Черновецького та самого столичного мера брати участь у парламентських виборах.

Олесь Довгий
УНІАН
Олесь Довгий вважає, що київській владі не потрібні місця в парламенті.

Заступник Київського міського голови, секретар Київради Олесь Довгий спростував повідомлення деяких ЗМІ щодо намірів представників команди мера Києва Леоніда Черновецького брати участь у позачергових виборах до Верховної ради України. 

Про це повідомляє Офіційний веб-портал Київської міської влади.

Коментуючи інформацію, поширену низкою ЗМІ, щодо начебто намірів представників команди київського міського голови брати участь у позачергових виборах до парламенту, Довгий зазначив: "Знаково, що подібна інформація з’явилася напередодні пленарного засідання сесії Київради, на якому планується прийняти низку рішень щодо відміни землевідведень, на яких ведуться скандальні будівництва. Після погроз Леонідові Михайловичу та представникам його команди, земельне лобі Києва, яке покривається деякими політиками з опозиційного табору, вирішило запустити відверту дезінформацію, аби, таким чином, вплинути на депутатський корпус. Але їхні провокації не пройдуть”.

За словами секретаря Київради, ні він особисто, ні Леонід Черновецький, ні члени його команди, "не вели, не ведуть і не будуть вести жодних перемовин щодо їхнього включення до передвиборчих списків політичних партій та блоків”.

При цьому Довгий закликав киян не звертати увагу на "політтехнологічні прийоми, які застосовують різні політичні сили, аби заявити про себе”.

Леонід Черновецький
Олесь Довгий: "Сьогодні ми займаємося іншими справами, куди більш важливими для киян, аніж передвиборча агітація". (Фото: kmv.gov.ua)
 

"Ми розуміємо, що деякі політичні сили хотіли б бачити Леоніда Черновецького та представників його команди у своїх списках, але сьогодні ми займаємося іншими справами, куди більш важливими для киян, аніж передвиборча агітація. Своєю роботою столична влада кожного дня доводить громаді свою управлінську ефективність, а це - значно більше, чим роздавати з екранів телевізорів чи шпальт газет чергові порції передвиборчих обіцянок”, - наголосив заступник мера Києва. 

Нагадаємо, раніше представниця Партії регіонів Ганна Герман заявила, що її політична сила може включити мера Києва до своїх списків на дострокових виборах ВР.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: