Черновецький не піде в президенти, бо українці його не розуміють

Мер Києва вважає, що для початку йому треба створити власну фракцію у парламенті, щоб потім балотуватися в президенти.

Мер Києва Леонід Черновецький вважає, що йому для участі у виборах президента необхідна наявність фракції власного блоку у Верховній раді.

"Іти в президенти, не маючи потужної фракції в парламенті, несерйозно... Спочатку я хочу пройти у Верховну раду", - сказав Черновецький.

Він вважає, що з його боку буде безвідповідальним, балотуючись у президенти, обіцяти виборцям зміни, які він потім, не маючи власної фракції в Раді, не зможе реалізувати без співробітництва з основними політичними гравцями.

При цьому мер столиці не впевнений, чи потрібне йому таке співробітництво.

Також він зазначив, що не вважає себе великим політичним гравцем.

Черновецький не відповів чітко на питання, чи буде він брати участь у президентських виборах, проте нагадав про наявність у нього амбіцій змінити Україну.

Однак мер припустив, що більшість українців не дуже добре його розуміють. "Я не думаю, що зараз більшість населення України добре розуміють київського мера, тому що все-таки для багатьох людей, у тому числі і простих, яких я дуже люблю, я незвичайна людина. Я думаю, що якийсь час повинен пройти, щоб всі люди, ну хоча б більшість, зрозуміли, що я роблю й про що я думаю", - додав він.

Крім того, Черновецький підкреслив, що зараз повноваження президента урізані змінами, внесеними Радою до Конституції.

Нагадаємо, у березні Леонід Черновецький заявив, що має намір брати участь у чергових виборах президента, зазначивши, що в нього досить скромні президентські амбіції і його перемога на виборах залежить тільки від Бога.

Як повідомлялося, в останні дні київський мер перебував у черговій відпустці. за неофіційними даними, він провів її з дружиною у Сполучених Штатах. Згідно з розпорядженням самого ж мера, Черновецький ще ра відпочиватиме з 15 по 22 серпня.

Столичний мер цього року вже мав кілька відпусток, загальна тривалість яких склала більше двох місяців. Він перебував у відпустці з 19 лютого до 10 березня, після цього пішов у відпустку з 27 березня до 6 квітня, однак у зв'язку із хворобою продовжив відпустку до 8 травня.

За цей час Черновецький п'ять разів залишав територію України, вилітаючи в Ізраїль, Францію та Швейцарію.

Читайте також:

Сусідом Черновецького можна стати за 2,5 мільйона доларів

Черновецький роздав півгектара землі під Батьківщиною-матір'ю

Черновецький встановив ціни на косметичні послуги для трупів

Черновецький поїхав у відпустку в Америку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: