Черновецький захистить китайців і чорношкірих

Мер Києва стверджує, що цілу ніч не спав і відчував молитви православних, а також Сандея Аделаджі, якого, на його думку, неправомірну переслідують.

Київський міський голова Леонід Черновецький має намір захищати пастора Посольства Божого Сандея Аделаджу, оскільки "це людина, яка несе Україні свободу".

Про це Черновецький заявив сьогодні в інтерв`ю журналістам на прохання прокоментувати звинувачення на адресу пастора.

"Релігія – це обряди й заробляння грошей, віра в Бога", - зазначив Черновецький.

Він підкреслив, що хоча є православним, за нього моляться всі православні церкви всіх парафій, а крім того, за нього молиться і Аделаджа. Мер Києва сказав, що сьогодні не спав уночі й відчував ці молитви.

Крім того, за його словами, церкви моляться за те, щоб в Україні відбулася демократія, щоб нікого не переслідували. Щодо церкви "Посольство Боже" Черновецький зазначив, що через неї пройшли близько 7 млн. людей і всі вони вдячні Аделаджі, "що мають сьогодні можливість жити в світі духовному, чистому, відвертому, разом із Богом".

"До тих пір, поки я дихатиму, я захищатиму всіх – чорношкірих, японців, китайців, кого завгодно, всіх, хто несе в Україну мир і спокій", - сказав Черновецький.

Як повідомляв ТСН.ua, Головне слідче управління МВС України в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної проти керівництва компанії "Кінгз Кепітал", висунуло звинувачення Аделаджі.

Громадянин Нігерії Сандей Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, звинувачується в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах. Слідчі заявляють, що під час проповідей у "Посольстві Божому", пастор агітував своїх прихожан вкладати гроші в "Кінгс Кепітал".

14 березня слідчі вдруге обрали для Аделаджі запобіжний захід – підписку про невиїзд.

Читайте також:

Черновецький: ВР хоче відправити мене в психушку. Я буду скаржитися в Ленінград

Аделаджі висунуто звинувачення у шахрайстві

Аделаджа відкрив банк у Нігерії

Черновецький назвав Аделаджу своїм наступником

ВідеоЧерновецький про Аделаджу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: