Черновецький обізвав Кличка "кляузником" і звинуватив у брехні

Через сварку мера і лідера опозиційної фракції роботу Київської міськради було на певний час заблоковано.

Між столичним мером Леонідом Черновецьким і депутатом Київради Віталієм Кличком виникла словесна сутичка прямо на засіданні міської ради.

Це відбулося після того, як заступник столичного голови Олесь Довгий повідомив, що кожна депутатська фракція може поставити по три-чотири запитання Черновецькому.

Першим запитувати градоначальника вийшов Кличко. Він спитав мера, коли той почне керувати столицею реально, а не віртуально. Крім того, депутат відзначив необхідність "нарешті" прийняти антикризову програму розвитку Києва на цей рік і поцікавився, чому цієї програми досі немає.

У відповідь Черновецький сказав: "Ви – гордість Києва і України. Я ставлюся до Вас з повагою як до депутата і як до спортсмена". В той же час, він наголосив, що за весь час перебування на посаді міського голови зустрічався з Кличком лише один раз, "і то, коли Вам потрібно було одержати 2 гектари землі під ваш боксерський клуб".

"Всі питання, які Ви ставите, вони мляві, вони не схожі на (питання) героя. Вони схожі на (питання) людини-кляузника", - продовжив мер.

Він також висловив сумнів у тому, що Кличка цікавить антикризовий план Києва. "Вам потрібний план? Це брехня! Я готовий з вами публічно подискутувати у присутності телекамер... У Вас ніякого плану, окрім плану на бій черговий у боксі, не існує і ніколи не було. Ви працюєте і живете за планами боксерських боїв і більше нічого", - наголосив Черновецький.

"І Ви непереконливо говорите", - додав він.

Після цього депутати від Блоку Кличка вийшли до трибуни з наміром блокувати подальше засідання Київради. Але Довгий сказав, що оголосить перерву для зняття напруженості та запропонував прихильникам Кличка сісти на місця.

У результаті засідання продовжилося без перерви, а депутати від Блоку Кличка повернулися на свої робочі місця.

Нагадаємо, на тому ж засіданні Київради Леонід Черновецький відзвітував про свою роботу на посаді мера та виклав бачення подальшого розвитку Києва.

Також мер поговорив про столичні проблеми. Зокрема, він висловив обурення стосовно того факту, що цього року Кабмін забрав зі столичного бюджету для бюджету державного 7,5 мільярда гривень.

Черновецький висунув уряду вимогу повернути ці гроші для того, щоб вирішити бюджетні проблеми Києва.

Читайте також:

Черновецький вимагає від Тимошенко повернути 7,5 мільярда

Київських студентів вербуватимуть для Черновецького

Річниця переобрання Черновецького: підсумки

Бог сказав дружині Черновецького, що її чоловік врятує Україну

ВідеоЧерновецький обізвав Кличка "кляузником"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: