Черновецький очолить підготовку до Дня Перемоги

Київський міський голова особисто взяв під контроль підготовку до проведення святкування 65-річчя Великої Перемоги.

Київський міський голова Леонід Черновеький очолив організаційний комітет з підготовки та відзначення у Києві 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Як повідомили у прес-службі КМДА, 16 квітня розпорядженням Київської міськдержадміністрації були внесені зміни до складу Організаційного комітету відповідно до указу президента № 403/2010, зважаючи на необхідність посилення уваги суспільства до потреб ветеранів війни, поліпшення їхнього соціального захисту та задля координації усіх підготовчих питань.

Київський Організаційний комітет забезпечуватиме реалізацію додаткових заходів з матеріального, житлового, соціального і технічного забезпечення всіх програм до Дня Перемоги, а також проведе комплекс робіт зі святкового оформлення міста.

Як повідомлялося раінше, організаційний комітет з підготовки і святкування 65-річчя Великої Перемоги мав очолити прем'єр-міністр Микола Азаров.

Нагадаємо, глава української держави Віктор Янукович має намір 8 травня в рамках святкування 65-ої річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні відвідати Москву, а 9 травня - відзначити свято в Україні. І військові паради пройдуть у всіх містах-героях України. Таку обіцянку він дав під час недавнього візиту до Москви.

Читайте також:

9 травня в усіх містах-героях пройдуть військові паради

У параді Перемоги в Севастополі вперше візьмуть участь кораблі Росії і України

ЧФ Росії розпочав підготовку до військового параду в Севастополі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: