Черновецький отримав "Будяк року-2007"

Всеукраїнська асоціація громадських організацій “Українська Гельсінська спілка з прав людини” оголосила лауреатів щорічної антипремії “Будяк року-2007”.

На відео: Євген Захаров оголошує "преможців" і їх "заслуги" перед країною.

Як повідомив на прес-конференції в УНІАН голова правління "Української Гельсінської спілки з прав людини" , цього року антипреміями відзначені 5 номінантів.

Зокрема, володарями “Будяку року” стали перший заступник голови Державного департаменту України з питань виконання покарань Микола Ільтяй (“за незаконне насильство щодо засуджених”), голова Держдепартаменту України з питань виконання покарань Василь Клинець (“за абсолютну бездіяльність у випадку порушення прав людини”), Генеральна прокуратура України (“за абсолютну бездіяльність у випадку порушення прав людини”), народний депутат, член Партії регіонів, колишній голова Департаменту ресурсного забезпечення МВС Василь Грицак (“за найбрутальніше втручання в приватне життя громадян” та “за найбільш небезпечну законодавчу ініціативу”) та мер Києва Леонід Черновецький (“за незаконне обмеження свободи пересування”).

“Державна політика у сфері прав людина, якщо і є в державі, то вона безсистемна, хаотична та неефективна,” - сказав Захаров.

Леонід Черновецький демонструє свою фізичну підготовку на НСК "Олімпійський", 3 листопада 2007р.
УНІАН
Леоніда Черновецького відзначили “за незаконне обмеження свободи пересування”
Портал NGO.donetsk.ua зазначає, що серед номінантів на "Будяк року" цьогоріч були також президент Віктор Ющенко ("за дії, спрямовані проти права на справедливий суд"), Верховна рада України 5-го скликання ("найнебезпечніша законодавча ініціатива в галузі прав людини"), уповноважений Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова (аж у двох номінаціях "за бездіяльність у випадку порушення прав людини" та "за дискредитацію єдиного державного органу з прав людини"), Верховний суд ("за активну протидію впровадженню судовою реформи, спрямованої на утвердження права на справедливий суд") та інші.

Василь Грицак
УНІАН
Василь Грицак отримав антипремію одразу в двох номінаціях “за найбрутальніше втручання в приватне життя громадян” та “за найбільш небезпечну законодавчу ініціативу”
Всеукраїнська асоціація громадських організацій “Українська Гельсінська спілка з прав людини” започаткувала щорічну антипремію “Будяк року” у 2006 році для привернення уваги громадськості до найсерйозніших порушень прав людини, що відбулися в Україні протягом року.

Кожна особа може номінувати на цю премію будь-яку особу з обґрунтуванням порушень нею прав людини та основних свобод.

Обрання лауреатів здійснюється конкурсною комісією, до якої входять 9 відомих правозахисників та членів правління "Української Гельсінської спілки з прав людини".

Відео"Будяк року-2007" (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: