Черновецький отримав кредит у 300 мільйонів гривень

Банк "Хрещатик" вже вдруге видав позику Київській адміністрації, яку вона витратила на сплату боргів перед "Київенерго".

Муніципальний київський банк "Хрещатик" видав столичній держадміністрації кредит на 300 мільйонів гривень.

Кошти надані банком під 21,5% річних, повідомив перший заступник глави КМДА Анатолій Голубченко. Він зауважив, що на тих же умовах київська влада отримала кредит у квітні на 150 мільйонів гривень.

Кредит був переданий двома траншами: перший - 235 мільйонів гривень, які адміністрація направила на погашення заборгованості перед компанією "Київводоканал", а та у свою чергу погасила частину свого боргу перед "Київенерго".

Другий транш - 65 мільйонів гривень, які міськадміністрація направила безпосередньо на погашення свого боргу перед "Київенерго".

В березні Кабмін дозволив КМДА залучити кредит у 1,2 мільярди гривень для погашення різниці в тарифах на теплову енергію перед "Київенерго".

У квітні банк "Хрещатик" видав столичним чиновникам кредит на 150 мільйонів гривень, а Альфа-банк (Україна) - кредит на 750 мільйонів гривень. Забезпеченнями по кредитам Київ надав банкам низку об'єктів нерухомості і векселя.

Читайте також:

У Києві бюджетна катастрофа

Київ взяв у кредит 900 мільйонів гривень

За кредит у 1,2 млрд. Київрада заставила всі театри та приміщення СБУ

Заборгованість "Київенерго" за газ перевищила мільярд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: