Черновецький перерахує усіх жителів Києва

У структурі столичної мерії створять спеціальний підрозділ, що буде займатися виключно підрахунком населення міста

Київська міськадміністрація має намір створити спеціальний відділ, що почне перераховувати жителів столиці.

Розроблений чиновниками проект рішення Київради "Про впровадження системи обліку населення в столиці" вже затверджено комісіями з регламенту і правопорядку, а також з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення.

Як повідомляє видання "Деловая столица", документ припускає створення в структурі КМДА спеціального підрозділу, що буде займатися виключно підрахунком населення міста, тобто дублювати на місцевому рівні функції Держкомстату.

Для збору необхідної інформації влада використовуватиме дані, отримані від різних державних і муніципальних органів. Так, ЖЕКи зможуть надати інформацію про квартири, що знімаються в Києві, податкова адміністрація - про кількість іногородніх жителів, що одержують зарплату і сплачують податки.

У центрі зайнятості зможуть отримати інформацію про кількість приїжджих, що звертаються у пошуках роботи, а Головне управління юстиції зобов'яжуть надавати дані про акти цивільної реєстрації, у яких фігурують іногородні жителі.

Чиновники переконані, що всі ці дані дозволять визначити реальну кількість населення Києва.

За інформацією Держкомстату, у столиці проживає 2,7 мільйона людей. Проведені у 2008 році дослідження Інституту соціології НАН України показали, що чисельність населення Києва не перевищує 3,2 мільйона осіб. Однак Леонід Черновецький переконаний, що через неконтрольовану міграцію кількість жителів столиці вже сягнула 6 мільйонів людей.

Саме, це за словами, міських чиновників, створює для міста безліч проблем: автомобільні затори, поганий стан дорожнього покриття і комунальних мереж, недотримання генплану і т.п.

Щоб довести безпомилковість власних висновків, на початку минулого року Черновецький навіть направив звернення до президента Віктора Ющенка, в якому поскаржився на несумлінне виконання своїх обов'язків МВС, яке повинне вести облік міграції в країні.

Таку старанність чиновників у питанні перерахунку столичних мешканців пояснити досить просто: бюджетна політика стосовно Києва залежить саме від кількості його населення, відзначає видання.

Читайте також:

У Київраді соратники Черновецького намагались побити Віталія Кличка

Весь центр Києва виставлено на продаж

Черновецький відмінив пакетне надання ритуальних послуг

БЮТ: Черновецький відкрив лікарні Києва для бомжів і бандитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: