У Києві комунальні тарифи підвищено у п'ять разів

Столичний мер підписав розпорядження, а Київрада йому не указ.

Мер Києва Леонід Черновецький підвищує тарифи на житлово-комунальні послуги у столиці в 5 разів. Відповідне розпорядження, за його словами, у суботу, 31 січня, з’явиться в муніципальній газеті "Хрещатик".

"Сесію (Київради – прим. ред.) ми проводити не будемо, я приймаю як завжди удар на себе", - заявив Черновецький.

Своє рішення він пояснив тим, що Кабмін зобов'язав київську міськадміністрацію привести тарифи на житлові послуги до економічно обґрунтованого рівня. А за словами міністра юстиції Миколи Оніщука, його відомство навряд чи зареєструє акти КМДА про суттєве підвищення комунальних тарифів для комерційних підприємств, введення плати за медичні послуги та в'їзд на цвинтарі.

Натомість Черновецький підкреслив: "Я не можу з цим погодитися і запевняю вас - нічого не перешкодить мені реалізувати мою програму "Багаті платять за бідних".

Як повідомив секретар Київради Олесь Довгий, всі кияни, які є соціально незахищеними, будуть або "виключені з цього розпорядження", або їм надаватимуть компенсацію.

Голова профільної комісії Київради із соціального захисту Алла Шлапак (Фракція блоку Черновецького) заявила, що для тих 520 тисяч людей, які отримують адресну матеріальну допомогу з міського бюджету і перебувають на обліку в органах соцзабезпечення, автоматично зберігається рівень тарифів, які були раніше.

Дата введення в дію нових тарифів поки що невідома. Зазначимо, що це нововедення київська влада готувала вже давно. Черновецький неодноразово наполягав, що житлово-комунальні послуги в столиці повинні бути підвищені на 30%, а для "елітних будинків" - у 5-10 разів.


Читайте також:

Черновецький літає над Києвом. На власному вертольоті
Уряд відмовляється реєструвати нові київські тарифи
Черновецький зізнався, що затримує киянам зарплати

ВідеоУ Києві комунальні тарифи підвищено у п'ять разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: