Черновецький після прочухана від Азарова звільнив половину заступників

Рішення було прийняте після вимоги глави уряду Миколи Азарова "скоротити кількість нероб" в столичній владі.

Мер Києва Леонід Черновецький прийняв рішення про скорочення чисельності перших заступників голови КМДА з чотирьох до одного, заступників - з 14 до 7.

Як повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації, рішення прийнято на виконання доручення президента та прем'єр-міністра щодо приведення чисельності перших заступників голови міськадміністрації у відповідність до законодавства та виходячи з необхідності оптимізації чисельності заступників голови КМДА.

Черновецький підкреслив, що наступним кроком на цьому шляху має стати наведення порядку в районних адміністраціях шляхом оптимізації їх чисельного складу та вдосконалення системи управління на рівні районів.

Мер зазначив, що раніше при визначенні кількісного складу заступників голови КМДА він виходив з того, що у виконавчому органі мають бути представлені різні політичні сили.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров 20 березня нараді з керівництвом Київської міськадміністрації жорстко розкритикував столичну владу і дав меру Леоніду Черновецькому три місяці для вирішення нагальних проблем столиці.

"Ми відводимо небагато часу - три місяці максимум. Ці три місяці не означають, що ми вас відпускаємо у вільне плавання. Якщо ситуація не покращиться, то доведеться вживати більш жорсткі заходи", - зазначив Азаров.

Глава уряду наголосив на необхідності скорочення великої кількості зайвих посад перших заступників і заступників київського голови. "Скоротіть кількість нероб, чітко поставте перед кожним управлінням завдання. Залиште всього два перших заступники. Скоротіть кількість заступників, раціонально і чітко визначте відповідальність кожного заступника за певну ділянку роботи", - порекомендував він.

Читайте також:

Черновецький ліквідує підприємство, яке воює зі столичними пацюками

БЮТ: Черновецький витратив кредит довіри Януковича

Азаров дав Черновецькому три місяці

Азаров погрожує Черновецькому і Ко відставкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: