Черновецький побудує будинки для бідних на зараженій ртуттю землі

Столична влада збирається спорудити кілька багатоповерхових будинків на території колишнього хімічного заводу "Радикал". Екологи стверджують, що там можуть жити лише самогубці.

На місці, де раніше знаходився хімічний завод "Радикал", київська влада вирішила спорудити кілька житлових будинків.

Про це повідомив начальник ГУ житлового забезпечення Михайло Голиця.

"Зараз ми розробляємо проект кількох багатоповерхових будинків у цьому районі", - сказав він.

Першу ділянку на перетині вулиць Лебедєва і Червоноткацької сесія Київради вже виділила. 65 депутатів проголосували за те, щоб передати її в постійне користування комунальному підприємству "Житлоінвестбуд-УКБ".

Представники опозиції вважають, що забудовники таку ділянку б не купили, оскільки не змогли б реалізувати там житло. Ймовірно, саме тому власті вирішили виділити її комунальному підприємству, яке побудує там безкоштовне житло для незахищених верств населення.

"На цій же сесії міськради було прийнято рішення про створення фонду соціального житла, будівництво для якого буде профінансовано з міського бюджету. Я не здивуюся, якщо більшість безкоштовних квартир опиняться саме на перетині вулиць Червоноткацької і Лебедєва", - сказав один із опозиційних депутатів.

Екологи впевнені, що життя в новозбудованих будинках буде вкрай небезпечним.

Директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко заявляє, що "життя в такому місці - це пряма дорога на кладовище". За його словами за токсичністю дану ділянку можна сміливо порівняти з епіцентром Чорнобильської зони.

Півстоліття хімічного виробництва так сильно забруднили ґрунт , що очистити його дуже складно і дорого. Коли перевіряли цей наділ, виявилось, що із 25 процедур очищення, рекомендованих Міністерством екології, було проведено не більше семи. Екологи стверджують, що в таких умовах жити там захоче тільки самогубець.

Читайте також:

Черновецького позбавлять ще однієї посади

Черновецький виставив на продаж 12 іноземних посольств

За останніх 6 років в Україні вилучили 79 контейнерів з радіоактивними матеріалами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: