Черновецький покарав заступників, які підвищили йому зарплату

Мер Києва оголосив догану посадовцям КМДА, які ініціювали підвищення йому надбавки за вислугу років і назвав це провокацією.

Мер Києва Леонід Черновецький оголосив догану посадовим особам Київської міської державної адміністрації, які були ініціаторами розгляду міською радою питання про збільшення йому надбавки за вислугу років до 40% від окладу.

Про це Черновецький сказав в ефірі ТРК "Україна".

"Я, до речі, з приводу надбавки провів службове розслідування: люди, які виставили це питання на сесію, покарані, тому що це чиста провокація, більше нічого такого в цьому немає", - сказав мер.

Черновецький відзначив, що нікого не просив ініціювати збільшення йому надбавки.

"Звичайно, в будь-якій структурі державними є багато чиновників, які хочуть облизати свого начальника, я по-людськи їх розумію", - сказав він.

Відповідаючи на запитання про кількість днів проведених у відпусках у 2009 році, мер відзначив, що через хворобу перевищив свою відпуску тільки на 11 днів.

В цілому Черновецький назвав себе дуже працездатною людиною.

"Працюю я допізна. Мало того, я працюю тоді, коли ви спите, відпочиваєте, або в кафе п’єте чай... у моєму віці для мене, окрім роботи, нічого більшого немає", - підкреслив він.

Також мер Києва назвав себе педантичною людиною.

Нагадаємо, 29 жовтня Київрада підвищила надбавку Черновецькому за вислугу років на 10% від окладу до 40% від окладу з 11 вересня.

Збільшення надбавки за вислугу років до 40% у рішенні пояснюється тим, що загальний стаж роботи Черновецького досяг 25 років.

У вересні 2006 року Київрада встановила оклад Черновецького у розмірі 5 644 гривень/місяць.
Загальна сума зарплати мера, з урахуванням усіх надбавок, з 14 квітня 2006 року складала 17,656 тис. гривень.

Читайте також:

Черновецький попросив оголосити у Києві карантин

Черновецький посилить судові переслідування комунальних боржників

БЮТ: Черновецький відкрив лікарні Києва для бомжів і бандитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: