Черновецький пообіцяв заплатити Дубині

Мер Києва 12 грудня звернувся до НАК "Нафтогаз України" з проханням не відключати подачу газу енергогенеруючим об’єктам столиці.

Черновецький пообіцяв виплатити підприємству "Київенерго" близько 500 млн. грн. для погашення заборгованості перед НАК "Нафтогаз України", пише газета ”Дзеркало тижня”, посилаючись на відповідний лист.

У листі голова Київської міської державної адміністрації, зокрема, повідомляє, що в 2008 році зі столичного бюджету було виділено 414,4 млн. грн., які перераховані для погашення заборгованості АК "Київенерго" перед "Нафтогазом".

"З метою забезпечення опалювального сезону у місті Києві, прошу вас, шановний Олеже Вікторовичу (голова правління "Нафтогазу" Олег Дубина), не вживати заходів примусового обмеження газопостачання енергогенеруючих об'єктів АК "Київенерго", - йдеться у листі.

Мер столиці обіцяє, що КМДА зі столичного бюджету відшкодує АК "Київенерго" різницю у тарифах на теплову енергію в сумі 274,8 млн. грн., а також надасть допомогу "Київенерго" в отриманні додаткових коштів від споживачів в сумі 220 млн. грн. для розрахунків за спожитий газ.

Водночас, за даними газети, ці кошти станом на 18 грудня так і не були перераховані.

Нагадаємо, 11 грудня "Нафтогаз" обмежив постачання газу "Київенерго" через заборгованість, яка станом на минулу п'ятницю перевищувала 360 млн. грн. АК "Київенерго", у свою чергу, припинила подачу гарячої води в житлові будинки і адміністративні будівлі в зоні обслуговування київських ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. 

"Київенерго" не може покрити заборгованість, оскільки Київська міська держадміністрація затримує виплату підприємству компенсації різниці в тарифах на теплову енергію.

Мер Києва 12 грудня повідомив, що КМДА подала до суду на "Нафтогаз" з вимогою заборонити здійснювати дії з відключення газопостачання, а також відновити подачу тепла ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: