Черновецький попросив прищепити від грипу сиріт і бабусь

Київська влада наказала відкрити у медичних установах столиці спеціальні кабінети для вакцинації населення проти грипу.

Київська міська державна адміністрація звернулася до столичної санепідемстанції з проханням організувати роботу мережі кабінетів для вакцинації від грипу.

Такі кабінети, згідно з розпорядженням КМДА, мають з'явитися у медичних установах міста. Крім того, районна влада мусить закупити для дітей в дитсадках вітаміни та імуностимулюючі препарати.

Майже 1500 людей київська мерія постановила прищепити безкоштовно (за рахунок міського бюджету). Це мешканці будинків для людей похилого віку, діти і персонал дитбудинків і шкіл-інтернатів для сиріт.

Також КМДА попросила СЕС постійно моніторити ситуацію з циркуляцією вірусів грипу в місті, зокрема, посилити контроль за київською птахофабрикою та зоопарком. Ці підприємства зобов'язали провести щеплення проти грипу своїм співробітникам, посилити контроль за санітарним режимом і створити запас дезинфікуючих засобів.

Нагадаємо, у Києві в період епідемії грипу лабораторно підтверджено 31 випадок захворювання на вірус A/H1N1, з них 6 смертельних випадків.

Також столиця перейшла епідемічний поріг захворюваності та звичайний грип та ГРВІ. З 2 по 8 листопада кількість хворих зросла у 2,2 рази порівняно з попереднім тижнем.

Читайте також:

Українці помирають від нової суміші свинячого та звичайного грипу

У Києві зафіксована шоста смерть від свинячого грипу

Щеплення від свинячого грипу вбиває нервову систему

Черновецький безкоштовно поховає студентів і пенсіонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: