Черновецький попросив ще два тижні, щоб обґрунтувати ціни на проїзд

Київська влада заявила, що готова до діалогу та конструктивної роботи на благо киян спільно з Антимонопольним комітетом.

КМДА просить в Антимонопольного комітету додаткові два тижні, щоб підготувати обґрунтування щодо підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті столиці. 

Як повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації, у відповідному клопотанні, підписаному Леонідом Черновецьким, на ім'я в. о. голови АМКУ Олександра Мельниченка мерія просить перенести засідання щодо тарифів на проїзд із 30 грудня 2008 року на 12 січня 2009 р.

Підставою для такого клопотання є великий обсяг роботи з підготовки необхідної документації для всебічного розгляду цього питання. В офіційному листі КМДА йдеться про те, що Київська міська державна адміністрація готова надати всі необхідні документи й обґрунтування для вирішення цього важливого як для киян, так і для всієї транспортної галузі столиці, питання.

Як повідомлялося, КМДА видала розпорядження про підвищення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті з 4 листопада 2008 році у 3-4 рази. 11 грудня Антимонопольний комітет України ухвалив рішення порушити справу про незаконність підвищення тарифів на проїзд у київському електротранспорті проти КМДА, Київського метрополітену і ”Київпастрансу”. Мер столиці сказав, що вважає дане рішення АМК популізмом.

16 грудня Антимонопольний комітет рекомендував Київській міській державній адміністрації, КП "Київський метрополітен" і КП "Київпастранс" протягом 10 днів переглянути тарифи на проїзд у комунальному транспорті у бік пониження.

Як повідомив в.о. голови АМК, "ми вбачаємо в діях КМДА, "Київпастрансу" і "Київського метрополітену" ознаки порушення конкурентного законодавства. Ми пропонуватимемо їм переглянути рівень тарифів у бік зменшення".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: