Черновецький посилить судові переслідування комунальних боржників

Роботу служби з виконання судових позовів про стягнення боргів з населення за комунальні послуги визнали незадовільною.

Київська міська адміністрація має намір посилити роботу зі стягнення боргів населення за житлово-комунальні послуги через суди.

Про це на нараді в мерії заявив перший заступник мера Анатолій Голубченко.

"560 мільйонів гривень - заборгованість населення. Якщо провести відповідну позовну роботу, то ЖЕКи зможуть погасити велику частину заборгованості перед "Київенерго", - сказав Голубченко.

При цьому він заявив, що частина платежів за компослуги, що будуть надходити понад стовідсоткову оплату за ці послуги - будуть направлятися на закупівлю мазуту для "Київенерго".

Він також наголосив, що робота виконавчої служби з виконання судових позовів про стягнення боргів з населення за компослуги є незадовільною.

Голубченко дав доручення представникам виконавчої служби посилити цю роботу.

Крім того, на нараді йшлося проте, що працівники виконавчої служби не можуть стягнути борги з населення зокрема тому, що вони не мають можливості довідатися місце роботи боржника.

Таким чином, виконавча служба не має можливості стягнути борг, а сплачувати борг за рахунок майна, у тому числі безпосередньо самого житла, служба поки уникає.

Голубченко дав доручення запросити представників державної податкової адміністрації на одну з нарад у мерію для того, що б вирішити це питання.

Як відомо, раніше Київська міськадміністрація визначила порядок роботи ЖЕКів з жителями міста, які мають борги за спожиті житлово-комунальні послуги. Згідно з розпорядженням КМДА, ЖЕКи мали право залучати колекторські компанії для стягнення боргу за компослуги.

Однак згодом прокуратура Києва заборонила КМДА стягувати комунальні борги з киян за допомогою колекторних компаній.

Крім того, стало відомо, що Київрада планує підвищити житлово-комунальні тарифи у столиці в два етапи - з 1 січня та 1 квітня 2010 року. В цілому передбачається підвищення комунальних тарифів на 100%.

Читайте також:

У Києві на 100% підвищать комунальні тарифи

Прокуратура визнала комунальні тарифи в Києві незаконними

Уряд скасує нові комунальні тарифи Черновецького

Черновецький: тарифна війна у Києві – це політичні ігри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: