Черновецький повернувся: на ветеранів знову чекає гречка

Мер не зізнається, де провів відпустку - в Україні, чи за кордоном.

Столичний мер Леонід Черновецький вийшов з відпустки і має намір найближчим часом приступити до виконання своїх обов'язків. Однією з першочергових задач градоначальник вважає поновлення роздачі подарунків для ветеранів.

Про це він сказав у суботу в Києві, звертаючись до ветеранів Великої Вітчизняної війни - членів Блоку Черновецького.

"Я прийшов з відпустки. У мене гарний настрій, я повний сил, щоб продовжувати роботу", - сказав мер.

За словами Черновецького, у нього дуже багато ініціатив щодо того, щоб ветеранів "любили і поважали не лише діти і внуки, а поважали у Києві і всій країні".

"Я найближчим часом зустрінуся з вами для реалізації моїх ініціатив. Я вийшов з відпустки й у мене багато сил для того, щоб це реалізувати", - підсумував міський голова.

Однак мер не відповів, де він був протягом відпустки - в Україні чи закордоном.

"Відпочивав. Але щодня зв'язувався зі своїми підлеглими, з'ясувати, як справи", - сказав Черновецький. На запитання, де йому вдалося так загоріти, міський голова відповів: " На сонці".

Мер також повідомив, що має намір з понеділка особисто відвідувати з подарунком кожного ветерана і учасника війни.

"Я думаю, що в принципі, ініціативи мої я вам озвучу. Ну по-перше, я з сьогоднішнього дня буду особисто вітати кожного ветерана і учасника війни. Обов'язково буду телефонувати. І кожен учасник війни чи ветеран війни буде отримувати від мене подарунок. Хороша ініціатива?" - сказав градоначальник.

Крім того, мер нагадав, що "цього року ми (столична влада) заклали в бюджеті дуже значні кошти для матеріальної допомоги".

"Я обов'язкову виконаю всі свої обіцянки. Зараз Блок допомагає усьому Києву, а це майже 500 тисяч чоловік, за наші особисті гроші отримати найзвичайнісінькі, але мені дуже приємні від душі і серця мого, подарунки. Скоро ви їх отримаєте і ми це будемо робити кожні місяць-два обов'язково", - пообіцяв Черновецький.

Читайте також:

У Києві розпочався референдум щодо недовіри Черновецькому

Черновецький хоче ввести податок на голубів, орлів, яструбів

Черновецький продає свої листи до Ірочки за 1000 грн

Черновецький готується до завоювання США та Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: