Черновецький придумав, звідки взяти ще грошей. З ліфтів

КМДА братиме плату за розміщення реклами і ліфтах житлових будинків.

Київська міська державна адміністрація вирішила ввести плату за розміщення реклами в ліфтах житлових будинків.

Плата за розміщення реклами складається з разового платежу за видачу дозволу на її розміщення і щомісячних платежів за використання рекламної площі.

Вартість дозволу на розміщення реклами в ліфтах 6-10-поверхових будинків становитиме: для формату А4 400 гривень, для формату А3 - 2 тис. гривень, для формату А2 - 4 тис. гривень. Для розміщення реклами в ліфтах будинків вище ніж 10 поверхів вартість дозволу становитиме: для формату А4 - 500 гривень, А3 - 2,5 тис. гривень, А2 - 5 тис. гривень.

Щомісячна плата за використання рекламної площі в ліфтах 6-10-поверхових будинків становитиме за формат А4 - 50 гривень, А3 - 250 гривень, А2 - 500 гривень, у ліфтах будинків вище ніж 10 поверхів - 60, 300 і 600 гривень відповідно.

Для одержання дозволу замовник рекламних послуг має подати заяву в житлово-експлуатаційну організацію з макетом місця розташування рекламного щита і його ескізу. Дозвіл замовник має також погодити з організацією, яка обслуговує ліфт.

Адміністрація зазначає, що кошти, отримані від розміщення реклами в ліфтах, будуть спрямовані на ремонт і заміну міських ліфтів.

У житлових будинках Києва всіх форм власності нараховується 19,453 тис. ліфтів, з них 48,6% - до 20 років експлуатації, 18,4% - від 20 до 25 років експлуатації, 33% працюють більше ніж 25 років.

Читайте також:
Киян виселять з перших поверхів
КМДА змусить маршрутників підняти ціни
Черновецький обіцяє особисто вирішити усі проблеми зі світлом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: