Черновецький - приклад для наслідування?

Заступник голови КМДА Віталій Журавський закликає політиків продемонструвати виборцям рівень своєї фізичної підготовки, як це зробив Черновецький.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталій Журавський закликає політиків взяти приклад з мера Києва Леоніда Черновецького та продемонструвати виборцям рівень своєї фізичної підготовки.

Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Леонід Черновецький демонструє свою фізичну підготовку на НСК "Олімпійський", 3 листопада 2007р.
УНІАН
дистанцію 400 метрів Черновецький пробіг підтюпцем за 2 хвилини 16 секунд
"У країнах західної демократії ніколи не можна обіймати високу політичну посаду, якщо ти маєш погану фізичну форму або вживаєш алкоголь. І ми готові надати рівні можливості, так само як зробив Леонід Черновецький, для того щоб вони показали, на що здатні і в якій фізичній формі вони перебувають," - запевнив Журавський.

Він назвав “дуже позитивною практику, започатковану мером Києва, звітуватись перед виборцями про свій фізичний стан на стадіоні, а не лише в телеефірі”.

Леонід Черновецький демонструє свою фізичну підготовку на НСК "Олімпійський", 3 листопада 2007р.
УНІАН
На турніку Черновецький підтягнувся 15 разів
“Особисто я не вживаю алкоголь, не палю і тричі на тиждень відвідую зал,” - розповів Журавський.

Сьогодні столичний мер Леонід Черновецький у присутності журналістів пробіг на НСК "Олімпійський" дистанцію 400 метрів підтюпцем за 2 хвилини 16 секунд і підтягнувся на турніку 15 разів.

Відео"Допінг-тести" українських політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: