Черновецький просить Ющенка звільнити свого головного конкурента

Голова Шевченківської райдержадміністрації в Києві Віктор Пилипишин вже добряче "дістав" Леоніда Черновецького.

Мер Києва Леонід Черновецький просить президента Віктора Ющенка звільнити голову Шевченківської районної в Києві держадміністрації Віктора Пилипишина. Про це сказано в листі Черновецького до Ющенка.

"Прошу Вас, вельмишановний пане Президенте... вирішити питання про звільнення Пилипишина В. П. з посади голови Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації", - сказано в листі.

Своє прохання Черновецький аргументує тим, що Пилипишин не забезпечує виконання бюджету й програми соціально-економічного розвитку району. Також у листі вказується, що він не реагує належним чином на офіційні звернення й критичні зауваження посадових осіб КМДА, систематично не відвідує засідання колегії міськадміністрації й постійно порушує виконавчу дисципліну.

Крім того, Черновецький вказує, що Пилипишин не здійснює весь можливий комплекс заходів для реалізації якісного обслуговування населення організаціями житлово-комунального господарства, які до того ж не направляють свої зусилля на поліпшення благоустрою району.

У цілому, за даними КМДА, станом на 1 червня в районі фактично залишаються без розгляду 1432 звернення громадян з питань роботи ЖКГ.

Крім цього, у листі зазначається, що засоби масової інформації постійно висвітлюють питання про корупційні дії Пилипишина, а органи прокуратури притягли до кримінальної відповідальності співробітника одного з підрозділів райадміністрації за хабарництво.

Також Черновецький нагадав у листі, що в лютому вже звертався до Ющенка із проханням провести службове розслідування щодо виконання службових обов'язків і перевищення повноважень Пилипишиним.

Раніше Черновецький звинуватив Пилипишина в навмисній дискредитації його діяльності.

17 травня 97,1% виборців Шевченківського району Києва на районному консультативному референдумі підтримали необхідність проведення міського референдуму з висловлення недовіри мерові Києва Леоніду Черновецькому. Організував цей референдум саме Пилипишин, який є одним з основних політичних противників Черновецького.

Нагадаємо, Віктор Пилипишин є представником Блоку Литвина, проте сам Блок Литвина у Верховній раді у повному складі відмовився підтримати звіт ТСК з питань розслідування зловживань київською владою, а під час першого розгляду цього звіту депутати БЛ навіть демонстративно вийшли з зали.

Читайте також:

Відставка Черновецького вирішиться 22 червня

Черновецький збирає "ідеальних таксистів": англомовних гонщиків

Черновецький поставить у Києві пам'ятник Нельсону Манделі

Черновецького звинуватили у намірі знищити Жовтневу лікарню

Ющенко не збирається звільняти Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: