Черновецький прослідкує за житловими організаціями у Києві

Леонід Черновецький має намір підвищити контроль за якістю послуг житлових організацій.

Київський міський голова Леонід Черновецький має намір підвищити контроль за якістю послуг житлових організацій та спрямувати роботу київської влади на забезпечення максимального захисту малозабезпечених киян.

Про це йдеться в коментарі Черновецького.

"Я маю намір встановити жорсткий контроль за роботою ЖЕКів у Києві, – заявив мер. – Кияни повинні отримувати якісні комунальні послуги своєчасно та в повному обсязі”.

За його словами, робота столичної влади спрямована на збереження і розвиток міської інфраструктури та комунікацій.

Київський міський голова запевнив, що столична влада не залишить без уваги проблеми соціально уразливі верстви громадян.

"Кожен киянин, який належить до соціально уразливої категорії громадян, – сказав Чернівецький, – кожен малозабезпечений пенсіонер, інвалід буде захищений київською владою”.

За словами мера, “ми знаємо поіменно кожного з 550 тисяч осіб, яким буде забезпечено захист... Для них тарифи не піднімуться на жодну копійку. І кожен киянин з цієї категорії одержить лист від мене з роз`ясненням позиції київської влади з цього питання".

Згідно з розпорядженнями Київської міської державної адміністрації, з 1 лютого у Києві різко зросла вартість комунальних послуг. Подорожчало опалення, гаряча і холодна вода. За тепло кияни тепер платитимуть майже 5 грн. за квадратний метр. За гарячу воду – понад 12 грн. за кубометр, якщо у квартирі є лічильники. Якщо їх немає - понад 43 грн. за місяць на людину. Холодна вода - майже 2 грн. за кубометр, і 17 грн. з людини без лічильника.

Другий етап підвищення комунальних послуг відбудеться 1 квітня цього року.

Читайте також:
У Києві починається поетапне підвищення тарифів
Ціну на проїзд у Києві опустили
Черновецький літає над Києвом. На власному вертольоті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: