Черновецький та коні: мер Києва змусив тварин працювати на бюджет

В суботу мер Києва відкрив кінні перегони на столичному іподромі. Таким чином він збирається наповнювати бюджет.

У суботу, 7 лютого, за сприянням міського голови Леоніда Черновецького та його дружини на столичному іподромі відбулися перші змагання на Кубок мера Києва.

Черновецький підкреслив, що важливою складовою у відродженні іподрому є відновлення тоталізатора.

"Це допоможе забезпечити додаткові надходження до бюджету і додасть коштів на утримання кінного поголів'я на київському іподромі", - цитує його слова прес-служба КМДА.

За словами мера, іподром близько 10 років перебував у занепаді, деякі приміщення навіть не були підключені до електроенергії.

"Ми вдихнемо нове життя у київський іподром і він знову стане гордістю міста і країни. Віднині тут завжди буде багато людей. А головне, що за рахунок прибутків, які ми очікуємо отримати, ми зможемо вирішити більше соціальних проблем, допомогти всім малозабезпеченим киянам", - пообіцяв Черновецький.

Він повідомив, що на змаганнях зібралося щонайменше 10 тисяч глядачів, серед яких були народні депутати, члени уряду, відомі та впливові люди.

"Я попередив всіх запрошених, що вони грають виключно на користь літніх людей, інвалідів, пенсіонерів. Всі кошти будуть спрямовані на реалізацію важливих соціальних програм", - заявив градоначальник.

Він подякував мерам Одеси, Дніпропетровська, Донецька і Харкова за надану ними підтримку в організації змагань і пообіцяв перерахувати до бюджетів цих міст не менше 10% прибутку від сьогоднішніх перегонів.

Черновецький ще раз підкреслив, що ця акція – лише один з запропонованих ним кроків по виходу з економічної кризи. Він висловив сподівання, що столичний іподром стане улюбленим місцем відпочинку для шанувальників кінного спорту.

Нагадаємо, днями Леонід Черновецький заявив, що збирається зробити "богоугодну справу" та відродити кінні перегони на столичному іподромі. Він стверджував, що цей захід організовується для "тварин і населення Києва, в основному інвалідів та пенсіонерів".

Втім, сам мер, хоча й обіцяв раніше, участі в перегонах не брав. "Я і сам хотів показати, що я ще майже в 60 років зелений, але всю ніч не спав, я хвилююся, тому що криза", - пояснив він.

Натомість більшість киян отримала протягом останніх днів SMS-повідомлення із закликом зробити грошову ставку на одного з коней. У повідомленні під заголовком "Поставь на удачу!" йшлося про те, що ставку слід робити за коротким номером 435. У разі виграшу щасливчику обіцялося приз у вигляді 100 тисяч доларів особисто від мера, але при цьому розмір ставки не уточнювався.

Як відбувалися перегони та на що поставив Леонід Черновецький, дивіться у відео ТСН.


Читайте також:

Лікарям "рекомендують" прийти повболівати за Черновецького
На Черновецького нацькували Генпрокуратуру
Черновецький виставить на продаж пів-Києва
Черновецький безкоштовно поховає студентів і пенсіонерів

ВідеоУ наповненні бюджету Черновецькому допомагають коні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: