Черновецький роздав бідним киянам вазелін

У Києві для боротьби з епідемією грипу малозабезпеченим безкоштовно роздають набори медикаментів від мера.

У київських соцзабезах завершується роздача пакетів з медикаментами від столичної мерії, яка проводилась для боротьби з епідемією грипу. Вони обіцяні малозабезпеченим пенсіонерам (дохід до 700 грн), малозабезпеченим родинам і самотнім матерям.

"Я отримала упаковку вітамінів, упаковку вазеліну (замість оксолінової мазі), пляшку з настоянкою ехінацеї, профілактичний препарат від простуди грипекс, два пакетики фервекса і упаковку бинтів", - розповіла виданню "Сегодня" мати-одиначка Марина Кравченко.

Ірена Кільчицька, заступник мера Леоніда Черновецького, каже, що на кожен медпакет витратили 60 грн. Хоча в аптеці №73 виданню "Сегодня" повідомили, що навіть за роздрібними цінами такий набір максимум потягне на 52 грн.

Судячи з усього, обіцяних мерією масок киянам сьогодні чекати не варто. Нагадаємо, як заявляла Кільчицька, з понеділка в жеках і райполікліниках почнуть видавати пов'язки, зшиті з марлі держрезерву. Але ні в п'ятницю, ні вчора про маски в жеках нічого не чули. У жеку на Куренівці сказали прямо: "Маски безкоштовні? Ви нічого не переплутали? У нас їх точно немає і не буде".

В одному з дарницьких жеків порадили брати ситуацію в свої руки: "Ми самі собі пошили маски".

З сьогоднішнього дня в Києві, як і в західних областях, таки можуть ввести карантинний режим, на чому наполягав мер. За словами Кільчицкої, головний санітарний лікар згоден, що Києву це необхідно, і зараз рішення знаходиться на підписі у першого віце-прем'єра Олександра Турчинова.

Якщо карантинний режим введуть, то всі кінотеатри, театри, нічні клуби і ринки будуть вимушені закритися. Зараз у Києві закрилися лише кілька театрів, а інші працюють, мотивуючи це тим, що мерія в даному випадку не може їм вказувати. "Карантин може бути введено тільки за наказом головного санітарного лікаря", - сказали в кінотеатрі "Жовтень".

Читайте також:

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Черновецький покарав заступників, які підвищили йому зарплату

Черновецький роздасть усім киянам по дві марлеві маски

У Києві немає підстав для введення карантину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: